Skocz do zawartości
POWER BY AMD

kto da mniej w 3d marku 2001se

Rekomendowane odpowiedzi

na 4 teście ci sie zawiesza to jest zaciepły jam zmienione chłodzienie ale mysle ze to jeszcze ie koniec mojego podkręcania gf3 bo na razie skończyła mi sie skala w power stripie ale mam juz na to sposób teraz czeka tylko na mojego asusa i będe bawił sie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiesza sie ale nie tylko w teście 4 różnie czasem nawet w grach. Tylko jaki ja mam zasilacz i mobo. A jakie masz chłodzenie bo zastanawiam się na zakupem crystal orba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś skopanego 3DMarka 2000. Podczas testu w 640x480 pokazywał FPS normalnie a po teście w podsumowaniu we wszystkich testach było od 0,1 do 0,7 FPS i wynik całości 27 punktów.

 

W 3Dmark 2001 SE na starej płycie i celeronie 700 na m64 nawet przy rozdzielczości 640x480 nie przekraczał 480 punktów a w default to już szkoda pisać.

 

A 3DMark 2003 sie nie odpala na m64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie ile na tym sprzecie jak w podpisie moge miec 3dmarkow na 2k1se , dodam jeszcze ze na identycznym konfigu w 2k mialem cos kolo 1200?(ustawienia 1024x768 32bit) jestem pewien ze jakies 200...

Ja na drugim P II 333 i TNT2 mam 220 czyżby karta się starzała? :lol: :lol: :lol: ale sądze że za wynik bardziej odpowiada już nie za nowy procesor,pamieć,dysk,płyta,obudowa,flop, i mikrofon :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na celku 300a oc 450mhz, 192ramu, Ati 3D Rage Pro 8MB Ram agp2x!!! i

mobo pcchips 726 osiągłem coś około 350pkt ale w 640x480 16bit bo na wyrzszych rozdziałkach nie chciał działać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj chcialem napisac ale mi nie wchodzilo wiec napisze dzisiaj - swego czasu wycisnalem chyba 50 kilka pnktow na tym co w podpisie :) a wszystko to gdy komp byl jeszce swierzy i testowalem stabilnosc - uruchomilem 10 x hot cputester 10 x taki inny progs do testowania stabilnosci film w mediaplayerze (divx w ladnej rozdzialce) kompresje divx, winampa z zapusczonym mp3 no i 3dmarka testowalem jakies 2- 3 godziny sam 3dmark szedl chyba z 1,5 godz :) komp oczywiscie sie nie zwiesil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...