Skocz do zawartości
Wompierz

komputer sie nie uruchamia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na poczatku moj problem polegal na tym, ze po uruchomieniu komputera i zaladowaniu systemu ekran robil sie czarny, chociaz slychac bylo, ze komputer dziala normalnie, logowanie do komunikatora itp. Tryb awaryjny dzialal i wydawalo sie, ze to problem sterownikow do karty graficznej, bo po usunieciu i ponownym uruchomieniu dzialalo bez problemu. Tak mi sie przynajmniej wydawalo do czasu nastepnego wlaczenia. Ktos mi tam poradzil zebym przelozyl wtyczke od monitora do drugiego gniazda karty. Od tej pory komputer po uruchomieniu zaczyna piszczec i w ogole nie widac ekranu ladowania czy czegokolwiek innego. Czyzbym spalil karte graficzna lub monitor? Niestety nie mam jak sprawdzic grafiki na innym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze, ale nie mam jak sprawdzic komputera na innym zasilaczu, a wydawac 200 zl w ciemno mi sie nie usmiecha. Do tej pory bylo okej, a po uruchomieniu wlaczylem benchmarka i i zadnych problemow nie bylo. Napiecie mam zmierzyc na czyms konkretnie, czy leciec po calosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne objawy mialem w pc w ktorym wyrobil sie slot pcie i karta nie miala dobrego styku. Komputer polozony na boku dzialal bez problemu, pionowo lapal losowe czarne ekrany lub mial problem z rozruchem. Warto sprawdzic.

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...