Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kupna nowego zestawu komputer lezal na biurku bez obudowy, w koncu zdecydowalem sie ja kupic ale mam dylemat, jaka? ;) Najlepiej jak najmniejsza, byle pomiescila radiator na procesorze z zamknieta obudowa. Ma on 155mm wysokosci i nazywa sie pentagram karakorum hp 120 alcu. Cena nie gra roli, wpadly mi w oko te trzy:

http://www.corsair.com/en/pc-cases/carbide-series-pc-case/carbide-series-200r-compact-atx-case.html

 

http://www.corsair.com/en/pc-cases/carbide-series-pc-case/carbide-series-300r-compact-pc-gaming-case.html

 

http://www.corsair.com/en/pc-cases/carbide-series-pc-case/carbide-series-400r-mid-tower-case.html

 

Mój sprzet to:
i5 3570k
msi z77a-g43
msi 7870
ram 2x4gb

corsair tx650w

1 dysk i 1 dvd rom
Jak widac duzo miejsca nie potrzeba, rozwazam tez kupno mniejszego radiatora ale to juz ostatecznosc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie znajdziesz sporo dużo lepszych propozycji...

 

Ale jeśli konkretnie tak chcesz to wybierz tą która tobie sie bardziej "podoba" ponieważ wszystkie to "sitka".

Do każdej wejdzie to co posiadasz (chyba że planujesz wymianę chłodzenia na coś innego).

 

Już masz ten cały sprzęt wraz z chłodzeniem?

Bo ten cooler chyba nie jest kompatybilny z tą płytą.

 

 

P.S. Od tak na przyszłość również zastanów się nad:

Czego najbardziej oczekujesz od obudowy, zarówno od pomieszczenia coolera po miejsce na dyski/napędy.

A może ciszy/przewiewności, filtry przeciw kurzowe przy miejscach na wentylatory.

Miejsca na wentylatory/chłodnice.

Jakość wykonania.

Edytowane przez XarduneK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, ale moje pytanie brzmi: ktora obudowa pomiesci moj radiator?

Dostałeś już odpowiedź na swoje pytanie. Kolega stwierdził, że to chłodzenie jest niekompatybilne z podstawką procesora na Twojej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś już odpowiedź na swoje pytanie. Kolega stwierdził, że to chłodzenie jest niekompatybilne z podstawką procesora na Twojej płycie.

Post zostal edytowany po mojej odpowiedzi, a chlodzenie jest kompatybilne z socketem 1155.

 

Każda z tych obudów.Przecież one mają ponad 20 cm szerokości.

Dzieki, o to mi chodzilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, ale nic innego mi sie nie podoba oprocz tych corsairow i chyba nic mnie nie jest w stanie przekonac do kupna innej obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...