Skocz do zawartości
floyd

Karta graficzna do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję taniej karty graficzne, do starych gier. Interesuje mnie tylko jedno żeby dało się pograć w World of Warcraft.

Kase jaka mogę na to przeznaczyć to max 150zł z wysyłką. Posiadana platforma to i7 920, asus p6t v2.

 

Brane pod uwagę modele to:

 

- www.morele.net/karta-graficzna-gainward-gt-610-1gb-1024mb-ddr3-64bit-dvi-hdmi-pci-e-810-1070-426018336-2647-479706/

- www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd6450-512mb-11190-01-20g-387544/

 

Ps. gram na rozdziałce 1024x768

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Wyjdź i nie wracaj jak masz zamiar polecać tykającą bombę lub grzaną w piekarniku Dołączona grafika

 

O 610 i 6450 zapomnij, to nie karty do grania. Do 150zł bez problemu wyrwiesz używaną 4850, która jest sporo wydajniejsza od w/w, ale co za tym idzie pobiera więcej prądu. Jak chcesz taniej to 9600gt

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/topic/353220-sapphire-radeon-hd5750-512mb-ddr5/

Nie, żebym reklamował, czy coś Dołączona grafika TDP (bez oc) ~70W, w stresie temp podchodzi do 75-79 stopni na ustawieniach z sygnaturki. W 1440x900 w Skyrim'a, tudzież Wtichera 2 daje radę (medium/high).

EDIT: Od siebie mogę dodać, że wentylator na 40-45% już daje się we znaki, ale jak grasz na słuchawkach to nie ma problemu.

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...