Skocz do zawartości
POWER BY AMD

gf3 ile mi najwiecej 3d mark pokaze

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiałem ile da sie wycisnac z takiej trójeczki? no bo mam sie ochote załozyżyc z kolega ze dojade do 12500 i może ktoś juz sie w to bawił ? 8)

Raczej małe szanse. Jak dojdziesz do ok. 11000 to juzbędzie ładny wynik. No chyba że pójdziesz ekstremalnie i na vmodach będziesz ostro grafę katował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiałem ile da sie wycisnac z takiej trójeczki? no bo mam sie ochote załozyżyc z kolega ze dojade do 12500 i może ktoś juz sie w to bawił ? 8)

Raczej małe szanse. Jak dojdziesz do ok. 11000 to juzbędzie ładny wynik. No chyba że pójdziesz ekstremalnie i na vmodach będziesz ostro grafę katował.

przeczytaj podpis 11000 to ja juz mam i jescze nie miałem tak skręconej karty jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA

JA FULL STABLE MAM TYLE CO W PODPISIE A NAJWIECEJ ILE SIE UDAŁO TO 10150 pkt. I MYSLE ZE TO I TAK DUZO JAK NA NIĄ, PRZECIEZ TO NIE ZADNA NOWOCZESNA KARTA PARE LATEK JUZ JA KLEPIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde troche sie zdolowalem ...

czy na GF4 mx 440 ( nie podkrecona ) i sprzecie jak w podpisie 3500 punktow w 3dmark 2001 to dno ?

 

dno nie ale 4500 da sie wyciagnąć spkojnie. Mój kolega z gainworda 4 mx 440 wycisnoł 5000 tylko on ma p4 2.4 Ale za to ty mozesz sobie duzą magistrale ustawic a procek na pewno tę sie ładnie kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na swojej GeF3 mam 9217pkt ale bez kręcenia głównego CPU ,zmienie płyte na lepszą to bede próbował wyciągnąć te 12 000pkt 8)

no ładnie ja mam narazie 270 na gpu ale dlatego że skończyła mi sie skala w power stripie ale mam już na to sposub i teraz czekam tylko aż mój asus wruci z serwisu i też 12000 chcem zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na swojej GeF3 mam 9217pkt ale bez kręcenia głównego CPU ,zmienie płyte na lepszą to bede próbował wyciągnąć te 12 000pkt 8)

no ładnie ja mam narazie 270 na gpu ale dlatego że skończyła mi sie skala w power stripie ale mam już na to sposub i teraz czekam tylko aż mój asus wruci z serwisu i też 12000 chcem zobaczyć

270 Mhz na GPU to zajebiś.....cie.U mnie na 265 karta juz się wiesza,jedynie co pamieci chodzą na jakies 580Mhz ale wolę ich tak nie katować.Niewiem czy da rade wyciągnąć wiecej niż te 270 ale próbuj.Mi do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej płyty do kręcenia procka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na swojej GeF3 mam 9217pkt ale bez kręcenia głównego CPU ,zmienie płyte na lepszą to bede próbował wyciągnąć te 12 000pkt 8)

no ładnie ja mam narazie 270 na gpu ale dlatego że skończyła mi sie skala w power stripie ale mam już na to sposub i teraz czekam tylko aż mój asus wruci z serwisu i też 12000 chcem zobaczyć

270 Mhz na GPU to zajebiś.....cie.U mnie na 265 karta juz się wiesza,jedynie co pamieci chodzą na jakies 580Mhz ale wolę ich tak nie katować.Niewiem czy da rade wyciągnąć wiecej niż te 270 ale próbuj.Mi do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej płyty do kręcenia procka 8)

no jeszcze do szczęścia mi magistrali 230 brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde troche sie zdolowalem ...

czy na GF4 mx 440 ( nie podkrecona ) i sprzecie jak w podpisie 3500 punktow w 3dmark 2001 to dno ?

No straszne dno. Jam mam procka 1000 i gf4mx i mam 5900 pkt., a ty 1700 i tylko 3500 tyle to ja prawie miałem na gf2mx400 ostro podkręconym. Sprawdź czy nie masz czasem 64bit szyny pamięci. Bo wynik jest bardzo niski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde troche sie zdolowalem ...

czy na GF4 mx 440 ( nie podkrecona ) i sprzecie jak w podpisie 3500 punktow w 3dmark 2001 to dno ?

No straszne dno. Jam mam procka 1000 i gf4mx i mam 5900 pkt., a ty 1700 i tylko 3500 tyle to ja prawie miałem na gf2mx400 ostro podkręconym. Sprawdź czy nie masz czasem 64bit szyny pamięci. Bo wynik jest bardzo niski.

3500 z 2 mx400 to ładnie na ile ci chodził max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde troche sie zdolowalem ...

czy na GF4 mx 440 ( nie podkrecona ) i sprzecie jak w podpisie 3500 punktow w 3dmark 2001 to dno ?

No straszne dno. Jam mam procka 1000 i gf4mx i mam 5900 pkt., a ty 1700 i tylko 3500 tyle to ja prawie miałem na gf2mx400 ostro podkręconym. Sprawdź czy nie masz czasem 64bit szyny pamięci. Bo wynik jest bardzo niski.

3500 z 2 mx400 to ładnie na ile ci chodził max

Był to gf2mx Gainwarda chodził na 260/250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde troche sie zdolowalem ...

czy na GF4 mx 440 ( nie podkrecona ) i sprzecie jak w podpisie 3500 punktow w 3dmark 2001 to dno ?

No straszne dno. Jam mam procka 1000 i gf4mx i mam 5900 pkt., a ty 1700 i tylko 3500 tyle to ja prawie miałem na gf2mx400 ostro podkręconym. Sprawdź czy nie masz czasem 64bit szyny pamięci. Bo wynik jest bardzo niski.

3500 z 2 mx400 to ładnie na ile ci chodził max

Był to gf2mx Gainwarda chodził na 260/250

to ostro nigdy nie kręciłem 2 ale z tego co słyszłem to nie zabardzo sie kręca no ale Gainward to Gainward

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde troche sie zdolowalem ...

czy na GF4 mx 440 ( nie podkrecona ) i sprzecie jak w podpisie 3500 punktow w 3dmark 2001 to dno ?

strasznie slabo :? polecalbym formata, zabawe w sterowniki (4in1, dentki itd :P), potem jakis oc. Ja na tym co w podpisie mam ponad 5900 3dmarkow. Nawet jesli masz 64 bitowa ta karte to taki wynik jest strasznie niski...

 

P.S afair to kiedys kalwas mial spokojnie ponad 6k na gf4mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu zakładac sie czy nie ten wynik mam przy ustawieniach: 12.5x187=2337 pamięci synchro oczywiście gpu260 pamiatki560 no a jak ustawie tak jak w podpisie to kto wie

no jak zajdzie potrzeba żeby wytrzaskać te 12500 to moge jeszcze procka zmienić jezeli to prawda że te nowe 1700 sie kręcą na 2500MHz no bo załoaze sie o 150 zeta to jak by m sie udało wygrać to może bym jakieś pożądniejsze chłodzenie zakupił :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...