Skocz do zawartości
czater

Problem z laptopem - czarny ekran po włączeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od jakiegoś czasu z moim Samsungiem RF511 zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Najpierw samoczynnie wyłączał się podczas grania lub pracy w autocadzie. Potem doszły problemy z włączeniem, tzn po wciśnięciu power komputer włączał się ale ekran pozostawał czarny ale po kilku próbach w końcu się włączył. Stwierdziłem że pewnie się przegrzewa więc zakupiłem sprężone powietrze u przeczyściłem go. Problem na jakiś czas zniknął i pojawił się znów. Jeszcze raz go przeczyściłem, włączyłem kilka benchmarków żeby upewnić się czy się nie przegrzewa (intel burn test temp poniżej 90*C cały czas, grafika w furmarku 88*C max) i działa nic się nie działo. Natomiast dziś już nie mogę go włączyć. Ciągle czarny ekran. Próbowałem zamieniać pamięci RAM, zostawiałem jedna kostkę, ponownie podłączyłem dysk ponadto podpiąłem monitor do laptopa żeby wykluczyć że to ekran siadł...Nic nie pomaga :/ Co jeszcze mogę zrobić? Ktoś ma jakiś pomysł?

Samsung RF511
I7 2630QM
8GB RAM (2x4)
GT540M
HDD 640gb Hitachi (nie jestem pewnie co do producenta)

EDIT: Testowałem pamięci po pierwszym razie jak tak się stało i test nic nie wykazał.

Edytowane przez czater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...