Skocz do zawartości
pchelka71

Amplituder+Karta dzwiękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Amplituder Panasonic sa-he70 w systemie 5.1 i chciał bym go podłączyć do mojego PC, i szukam jakiegoś rozwiązania ponieważ moja zintegrowana karta dźwiękowa nie ma ani wejścia coaxial ani wejścia optycznego toslink, i nie wiem czy wystarczyło by kupienie jakieś karty dźwiękowej z tymi wejściami czy ktoś zna jakiś inny pomysł by to wszystko razem grało i furczało.

Ps. Z góry mowie nie znam się na tym i prosił bym o wyrozumiałość w tej sprawie

  Dziękuje i pozdrawiam Dołączona grafika

Edytowane przez pchelka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Twoja integra ma 3 wyjścia analogowe 5.1 minijack, to możesz połączyć w ten sposób (3x "minijack->2xRCA"). Ale lepiej kupić kartę z wyjściem cyfrowym - zyskasz łącze prowadzone nie trzema, a jednym tylko kablem i o wiele lepszy dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Twoja integra ma 3 wyjścia analogowe 5.1 minijack, to możesz połączyć w ten sposób (3x "minijack->2xRCA"). Ale lepiej kupić kartę z wyjściem cyfrowym - zyskasz łącze prowadzone nie trzema, a jednym tylko kablem i o wiele lepszy dźwięk.

To dodajmy że w takim wypadku kolega musi szukać karty z DDL aby uzyskać 5.1 np w grach:)

 

skoro kolega ma xp, polecam jakiegos Crative (audigy 1/2)(sic!) tam dokupisz paczkę DDL na allegro za 30zł i masz 5.1 na jednym kablu

To będzie najtańsze rozwiązanie, wszystko zależ od budżetu.

 

http://allegro.pl/enkodery-dolby-digital-live-i-dts-na-x-fi-audigy-i3480750401.html

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...