Skocz do zawartości
hKropp

Dysk SSD +/- 400,-

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamów z morele.net lub innego sklepu komputerowego Plextora M5S 128GB - nie dość że taniej cię wyjdzie ( w morele dysk kosztuje 379 zł + 12-19 zł wysyłka ) , do tego dysk lepszy . Możesz też poszukać u siebie na miejscu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę się podłączyć do pytania, czemu tak polecacie plextora? Sandisk jest za 319zł, może go kupić czy dużo więcej problemów będzie sprawiał niż plextor? Do tego czy ram 4GB mi starczy na dzisiejsze czasy, czy konieczne jest kupienie 8GB ramu?

Mój zestaw to q8200+GTX260+2GB

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę się podłączyć do pytania, czemu tak polecacie plextora? Sandisk jest za 319zł, może go kupić czy dużo więcej problemów będzie sprawiał niż plextor?

Polecamy co dobre i wycenione na adekwatnym poziomie, a poza tym Plextor to jedne z najmniej awaryjnych i bardzo szybkie SSD. Zdecydowanie warte polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zdecydowałem na kupno plextora! Zawsze części PC kupuje w esc.pl czy ten dysk "http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1_313&products_id=48989" jest w 100% taki jaki powinnien być? Przepraszam za takie banalne pytanie ale czasami jakaś seria się różni i już jest syf dlatego pytam się żeby mieć pewność że kasa nie pójdzie w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...