Jump to content
czarnozeby

State of Decay

Recommended Posts

Dziwne ze nikt na forum nie zamieścił jeszcze tego tytułu. Gra jest świetna trochę niedopracowana ze względu że została wypuszczona na razie na konsole a nie na PC ale nie przeszkadza układ klawiatury, można się przyzwyczaić do sterowania dość często wychodzą też patche które co nieco poprawiają.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można też kupić klucz na allegro w formie prezentu jest jeszcze taniej, co do gry to być może bym tak zrobił tylko jestem ograniczony na telefonie.

Gra jest świetna i jeżeli ktoś lubi Sandboxowe klimaty i do tego jest zwolennikiem filmu the walking dead to pozycja jest dla niego obowiązkowa.

Gra jest stosunkowo krótka jeżeli idzie się zgodnie z fabuła, można sobie ja wydłużyć grając w misję poboczne i pomagając ludziom w przetrwaniu.

Jest duże zróżnicowanie broni zarówno białej i palnej. W większości misji pomagają nam samochody został również wprowadzony system rozbudowy postaci co prawda nie tak bardzo jak można to zaobserwować w innych grach rpg ale zawsze coś.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnimi laty temat zombie wciąż w modzie i właściwie mam wrażenie, że coraz więcej tego wychodzi - i gier i filmów i seriali ;>
Poczekam, aż gra będzie ukończona i dopieszczona, bo może być zacna - na razie muszę pokończyć to, co już mam (nie)ruszone ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam odpowiednią ilość zasobów i ludzi, ale nie mogę przenieść swojej bazy.  Aktualnie moim schronieniem jest kościół, więc nie powinno być z tym problemu.. Znajdując się w potencjalnej bazie po wciśnięciu alt nie widnieje opjca przeprowadzenia się. W czym tkwi problem?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.