Skocz do zawartości
Mastahdrax

[post #10] Zestaw komputerowy - GRY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar złożyć komputer bez dysku twardego  za około 2k lub troche poand :) 100 -200 zł i kolega mi złożył propozycje ASUS GTX 560 Ti 1gb DirectCU II  na ową kartę za 450zł czy warto ? czy lepiej kupić karte gtx 660 ? podaną w proponowanych zestawach lub po prostu poczekać do jakieś żnizki cen ? (podobno jakies nowe radeony wychodzą ) i kiedy ?:D :)  z góry dziękuje za odp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam gdzieś 900zł na kartę graficzną wiem ,że ostatnio były jakieś obniżki  coś polecacie? http://proline.pl/?p=GV-R927XOC-2GD   np cos takiego ?  albo to http://proline.pl/?p=R9270X-DC2T-2GD5   ?  z nowych radeonów ? czy gtxy jakieś lepszE? potrzbuje kartę która nawet sobie poradzi ze streamowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam gdzieś 2400 zł potrzbuje procka (intela bo czytalem ze sie lepiej sprawują w grach ) karty graficznej ( tutaj by bylo dobrze o jak najlepsza:D ) ramy płyta głowna i w sumie tyle bo dysk mam aha i zasilacz jakis jakby ktoś mógł pomóc wybrac grafikę bo teraz wyszły te radeony nowe itd:( niestety nie mam czasu na czytanie wszystkich benchmarków testów itd czy sa opłacalne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co streamujesz. Oglądałem sporo streamów LOL'a  robionych na kręconej 7870 i było okej.

 

Te nowe modele Radeona rozpatrywane w kategorii cena/wydajność nie są jeszcze opłacalne.

 

IMO Twój cel to używana 7950 (nie napisałeś, że nie akceptujesz używek), najlepiej z możliwością dobrego oc, czyli rewizja z aktywną regulacją napięcia. Alternatywnie jakiś używany referent 7970, jak się trafi w tym budżecie.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co streamujesz. Oglądałem sporo streamów LOL'a  robionych na kręconej 7870 i było okej.

 

Te nowe modele Radeona rozpatrywane w kategorii cena/wydajność nie są jeszcze opłacalne.

 

IMO Twój cel to używana 7950 (nie napisałeś, że nie akceptujesz używek), najlepiej z możliwością dobrego oc, czyli rewizja z aktywną regulacją napięcia. Alternatywnie jakiś używany referent 7970, jak się trafi w tym budżecie.

A nie używka ? LOL nie ma duzych wymagan wiec na streama do rozdzielscoczsci 1650 1050 bedzie ok  a czemu nie gtxy 760 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję złożyć komputer do gier zestaw składa sie następująco z :
 
j Dołączona grafika Gigabyte GF GTX760 2048MB 256Bit PCI-E OC z NVIDIA Dołączona grafika 935,00

Dołączona grafika Corsair VS Series VS550 (CP-9020050-EU) 550W. Dołączona grafika 209,00

Dołączona grafika Intel Core i5-4570 3,2 GHz 6MB cache s. 1150 Box. Dołączona grafika 705

,Dołączona grafika Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel Kit No Dołączona grafika 310,00

 Dołączona grafika Gigabyte GA-B85M-HD3 B85 s.1150. Dołączona grafika 249,00

Dysk twardy mam wd 500 gb starszy jakiś kiedyś do zamiany  

Czywarto taki sprzęt kupić ? Jeśli coś wymienić to proszę o podanie z góry dziękuję.

Edytowane przez Mastahdrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...