Skocz do zawartości
mala1521

Jaki dysk twardy kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam taki sprzęt  http://archiwum.allegro.pl/oferta/komputer-gtx650-ddr5-quad-phenom-12ghz-4gb-320gb-i3339532676.html mam problemy z dyskiem  i nie wiem na jaki go wymienić. Czy ten będzie odpowiedni http://www.x-kom.pl/p/118766-dysk-twardy-sata-iii-toshiba-500gb-7200obr-32mb.html ? Interesuje mnie cena do 200 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewna że to dysk? Sprawdzałaś jakimś programem? Jeżeli jesteś pewna że to dysk, to jakiej pojemności potrzebujesz? Fajnie by było gdybyś podała też rodzaj zasilacza bo na stronie nic poza 500W nie jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewna że to dysk? Sprawdzałaś jakimś programem? Jeżeli jesteś pewna że to dysk, to jakiej pojemności potrzebujesz? Fajnie by było gdybyś podała też rodzaj zasilacza bo na stronie nic poza 500W nie jest napisane.

Tak mi się wydaje że to dysk. Cały czas włącza się narzędzie naprawy systemu, próbowałam zainstalować system od początku ale dysk nie chce się sformatować, gparted czy jakoś tak też próbowałam. 

Niestety obecnie nie mam jak podać danych o zasilaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłaś na tej aukcji którą linkujesz w pierwszym poście, która zakończyła się 4.07.2013, to masz przecież gwarancje na ten komputer 24 miesiące. No chyba że to tylko stronka, by pokazać jaki masz komputer...

Co do dysku to większe zaufanie mam do Western Digital podobnie jak użytkownik "stivo"

No i z tym zasilaczem, jakiej firmy? (chyba że nie masz w domu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie obecnie nie mam możliwości napisania danych o zasilaczu, ale jak będzie to możliwe to napiszę.

Wysłałam ten dysk na gwarancję, przysłali mi (chyba nowy) no ale mam ten sam problem odkąd go podłączyłam

Edytowane przez mala1521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wielkie dzięki:) a lepszy ten który podałeś czy ten http://www.x-kom.pl/p/66341-zasilacz-komputerowy-chieftec-500w-gpa-500s8-oem.html ?

czyli możliwe jest że jak kupiłam ten dysk który wcześniej został mu tu polecony, podpięłam go i monitor pokazuje brak sygnału to mogła być wina zasilacza? podłączyłam inny monitor to tamten się wyłączał czyli to samo co z pierwszym

Edytowane przez mala1521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...