Skocz do zawartości
dobo90

Tagan TG500-BZ, a R9 290

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy Tagan TG500-BZ poradzi sobie z zestawem Phenom II X4 955 + Radek R290 (+ jeden dysk, nagrywarka DVD)?

Z góry dzięki za odpowiedź. (Sorki, ale już dawno temu wypadłem z trendów dobierania zasilaczy. Zatrzymałem się na czasach Radeonów 4850)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z i5 3570k i 290x na hx520 (480w na 12v) jest wszystko ok, póki karta działa na stock. Przy OC przechodzą 3D Marki, ale już taki crysis wywala po paru minutach black screen. Tak więc u Ciebie raczej będzie też z tym problem.Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee r9 290 do phenoma? Juz 760 (czyli odpowiednik r9 270x) w niektorych grach jest duszony przez ten procesor (podkrecony). Zakup tak drogiej karty do takiego lichego procesora to slaby pomysl. Co do zasilacza to czarno to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee r9 290 do phenoma? Juz 760 (czyli odpowiednik r9 270x) w niektorych grach jest duszony przez ten procesor (podkrecony). Zakup tak drogiej karty do takiego lichego procesora to slaby pomysl. Co do zasilacza to czarno to widze.

 

Akurat nie będę używał tej karty do gier, tylko do gpgpu.

 

Myślałem nad Thermaltake'iem SE 630 W. Ma kapkę mocniejszą linię od Corsaira CX600M i mam go dostępnego w sklepie obok. Widziałem, że był polecany tutaj na forum. Myślicie, że będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...