Skocz do zawartości
jonathan

nowa plyta s1150

Rekomendowane odpowiedzi

Stoje przed dylematem.

Prawdopodobnie bede musial zmienic lekko sprzet

Proc wiadomo 4770K, pamieci moga zostac te co mam, reszta gratow tez.

Teraz wybor plyty. Mam na oku kilka modeli

- MSI Z87 MPOWER

- Asrock Z87 PROFESSIONAL

- Asus MAXIMUS VI HERO

Za Gigabyte nie przepadam, ale GA-Z87X-UD4H wyglada niezle

 

Chodzi mi głownie o stabilnosc, mozliwosci OC na drugim miejscu... Aha warunek. Minimum 8 sata (6 sata 600)

 

Cena... cos kolo 600 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością mogę polecić Asusa śmigm na nim już kilka ładnych wiosen i nie miałem żadnych nie przyjemnych przygód.

Może taki mogę Cię zainteresuje http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-z87-plus-ddr3-s-1150-atx-z87-plus-gra-battlefield-4-w-zestawie-ilosc-sztuk-objetych-promocja-ograniczona-581786/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i mam 2 płyty MSI pod Z77 i mogę je śmiało polecić.

W tej cenie każda płyta będzie dobra aczkolwiek warto jeszcze jakieś testy poczytać.

Ja wybrałbym MSI ze względu na to, że u mnie sie nic z nimi nie dzieje oraz że ma na dole jeszcze jedno wejście PCI-E 1x pod jakąś karte muzyczna nie kolidujace z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. Asus i MSI to solidne firmy jeśli chodzi o płyty główne (obu firm płyty miałem u siebie i składałem dla znajomym na ich bazie). poszukaj testów w tymi płytami i wybierz jedną z nich ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...