Skocz do zawartości
Werkezuge

Windows 8.1 minimalizuje aplikacje pełnoekranowe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Zwracam się do Was z dość "nietypowym" problemem. Posiadam notebooka Acer Aspire V3-571G (wersja z i5, 710M, 4GB RAM), jak tylko pojawiła się aktualizacja do Windows 8.1 - zainstalowałem ją poprzez martketplace. Po jakimś czasie reinstalowałem całkowicie laptopa, cały dysk został wyczyszczony. Postawiłem ósemkę i od razu zabrałem się za aktualizację do Blue. I teraz borykam się z "niefajnym" problemem. Aplikacje pełnoekranowe minimalizują się po jakimś czasie. Bywa tak, że co 30 min, a czasem co 5 min. W przypadku okienek, to tracą one aktywność i muszę ponownie w nie kliknąć, aby odzyskać nad nimi kontrolę.

 

Wie ktoś jak wyleczyć system z tej przypadłości? Nie mam zamiaru stawiać na nowo systemu, wszystko mam perfekcyjnie zsynchronizowane i zgrane ze sobą, a ponowne dojście do takiego stanu zajęłoby mi mnóstwo czasu. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim postawiłem system na czysto, to poprzedni 8.1 zdawał się działać normalnie. Nie powiem Ci jak wyglądała sytuacja zaraz po świeżej instalacji, bo od razu zabrałem się za instalowanie wszelkich dostępnych aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odinstaluj wszystkie aktualizacje i sprawdź, czy zaszły pozytywne zmiany.

 

Jeżeli po odinstalowaniu aktualizacji będzie poprawa, to instaluj pojedyńczo aktualizacje i sprawdzaj, czy problem powróci, aż znajdziesz tę, która jest powodem.

 

Trochę "zabawy" ale nie widzę - jak na razie - innego wyjścia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...