Skocz do zawartości
Mario-83

klawiatura do 200 zł z małym ale...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym zakupić klawiaturę jestem już po małych nie trafionych zakupach...a więc historię zacznę od tego że zależy mi by w klawiaturze działała kombinacja : caps + tab + w(asd)+ d(saw)

aktualnie działa ta kombinacja na poczciwym logitechu k120 niestety zakupiłem 2 klawiatury pseudo dla graczy Genesis RX55 oraz E-blue mazer type-x w obu przypadkach niestety kombinacja tych klawiszy nie działa blokują się już przy caps + tab + "etc" chciałem kupić SW x4 ale dostępność zerowa a jedyna na allegro jest zbyt droga...zastanawiałem się nad Logitech G105 ale boję się że nie będzie działała ta kombinacja dlatego proszę o poradę w jakich klawiaturach to będzie działać nie musi być podświetlana itd byle była wygodna i cicha:) i wyczuwalny skok bo np w genesis klawisze są zbyt miękkie aż męczą palce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz przez internet to zawsze masz możliwość zwrotu w ciągu 10 dni (przy odbiorze osobistym trzeba tylko uważać, by umowa sprzedaży była zawarta na odległość, a nie przy odbieraniu produktu), więc możesz ją sprawdzić, czy Ci pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dotarła do mnie K8100 mogę ją opisać w samych superlatywach 

 

po 1 mega cicha..wyczuwalny skok 

po 2 dobre podświetlanie nie to co w natec rx 55

po 3 super sprawa z nakładką bez problemu zachowamy czystość

po 4 działa anti-ghosting nie to co w pseudo gamerskich klawiaturach...

po 5 bałem się o wielkość podkładki pod dłoń ale jest bardzo wygodna nie powoduję zmęczenia

 

polecam lepiej dać raz a porządnie oczywiście to nie klawiatura mechaniczna...ale warto za tą cenę

 

Dammeron dziękuję za doradzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, od tego jest forum. :)

 

Jak się nią pobawisz, to daj znać, jak Ci działa ten panel dotykowy od multimediów. Obecnie mam Lycosę, i w niej taki panel potrafi podłapać trochę ładunków elektrycznych z powietrza i zaciąć niektóre funkcje klawiatury (niedziałające klawisze i sam panel itp). Pomaga przetarcie go kilka razy palcem albo odłączenie i ponowne podłączenie klawiatury do kompa. Ciekawe, czy ten gigabyte również coś takiego załapie, choć szczerze wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...