Skocz do zawartości
Reeves00

Komputer + Monitor za 3 tys. (Ocena zestawu)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W najbliższym czasie planuje sobie kupić komputer, który już de facto złożyłem tylko chciałbym jeszcze znać opinie i jakieś rady od osób, które na składaniu znają się ode mnie lepiej.

Komputer głównie do gier, ale prawdopodobnie skorzystam jeszcze z CUDA bo planuje coś ponagrywać. Pracować również na nim będę, na razie głównie prace domowe (mniej lub więcej wymagające sprzętu) z profilu informatyka, ale kto wie do czego później może mi się przydać?

Raczej ma to być zestaw przyszłościowy, w którego nie będę musiał nic wkładać przez dłuuższy czas.

 

Zestaw wygląda następującą:

http://www.morele.net/inventory/info/TFCDSp/

 

Celowo w koszyku nie zamieściłem napędu ponieważ takowy mam.

Zastanawiam się czy zasilacz da radę pociągnąć ten zestaw.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Reeves00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to wole w sumie dopłacić 4 dyszki i mieć sprawdzony produkt, z prawdopodobnie lepszym i cichszym chłodzeniem.

Zasilacz zmienię, racja, lepiej dać więcej i mieć pewność, że wszystko będzie miało tyle mocy ile tylko zapragnie.

Obudowa to w sumie tańsza alternatywa tej, która początkową sobie wybrałem. Oszczędzając na obudowie dołożę do zasilacza ;)

Ten pendrive to jest dołożony ze względu na kod promocyjny po którym jego cena spada do 1 zł.

 

Czyli coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/3TeWb0/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...