Skocz do zawartości
kubw19

Czy GTX760 bedzie działać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam:

 

WIN 7 64bit

INTEL Core 2 Quad Q9300

Płyta główna: DG31PR

Grafika ASUS 9600GT

 

Czy da rade do tego włozyć grafike GIGABYTE GTX760 OC + nowy zasilacz Corsair CX80 600W?

Czy na takiej konfiguracji będe mógl grać w BF4 na optymalnej jakości?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyć się da .

 

Porty PCI-E różnych generacji są ze sobą kompatybilne .

 

Gorzej z działaniem całości - Q9300 musiał by być ostro podkręcony aby w pełni wykorzystać potencjał tej karty , choć nie wiem czy na 100% bo takim OC w pełni wykorzysta potencjał karty .

 

Niski mnożnik maksymalny i wysokie startowe FSB ( 7,5 x 333 mhz ) a do tego budżetowa płyta oparta o chipset G31 - mogą być duże problemy z większym OC , o ile da się w ogóle zrobić OC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W niedalekiej przyszłości planuje również wymienić procesor i płytę główną oraz dołożyć ramu. A co do obecnego procesora to widziałem w internecie, że podobny procesor z tą kartą graficzna wyciągają okło 40 FPS w BF4, co dla mnie jest jak narazie wystarczające.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzi tego GTX za fortunę pieniędzy i nic z tego nie będzie bo procek nie da sobie rady.

Na swoim przykładzie: miałem q9400 + GTX 560SOC, GTAIV na fullhd i prawie maksymalnych detalach to jakieś 22-35 FPS, przesiadłem się na zestaw z podpisu czyli nowa płyta i procek, te same ustawienia a poniżej 56fpsów nei schodzę. 

 

Nie testowałem jeszcze tego w BF4.

Szkoda zapakować taką kartę do zestawu który ją zablokuje, lepiej wziąć tego radka i powoli myśleć nad zmianą mobo i procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...