Skocz do zawartości
Timm

200+ fsb krakow ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby z krakowa, ktora mi pozwoli przetestowac procka jak z opisu. Tzn nie wiem dlaczego niemoge zadnego proca puscic wyzej jak 190MHz fsb. Podejrzewam plyte ale chce miec pewnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z krakowa, ktora mi pozwoli przetestowac procka jak z opisu. Tzn nie wiem dlaczego niemoge zadnego proca puscic wyzej jak 190MHz fsb. Podejrzewam plyte ale chce miec pewnosc.

przecierz masz plyte na chipie Via wiec przy fsb 190 to pci masz prawie 40 mhz wiec inne urzadzenia najprawdopodobniej wysiadaja (np hdd, agp) albo jak poprzednik mowil pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z krakowa, ktora mi pozwoli przetestowac procka jak z opisu. Tzn nie wiem dlaczego niemoge zadnego proca puscic wyzej jak 190MHz fsb. Podejrzewam plyte ale chce miec pewnosc.

przecierz masz plyte na chipie Via wiec przy fsb 190 to pci masz prawie 40 mhz wiec inne urzadzenia najprawdopodobniej wysiadaja (np hdd, agp) albo jak poprzednik mowil pamieci

Dlatego napisalem, ze podejrzewam plyte, ktora jest taka jaka jest :). Wszystkie urzadzenia oprocz agp odpadaja bo je odpialem dla "proby".(dodam probowalem na kilku kartach...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z krakowa, ktora mi pozwoli przetestowac procka jak z opisu. Tzn nie wiem dlaczego niemoge zadnego proca puscic wyzej jak 190MHz fsb. Podejrzewam plyte ale chce miec pewnosc.

przecierz masz plyte na chipie Via wiec przy fsb 190 to pci masz prawie 40 mhz wiec inne urzadzenia najprawdopodobniej wysiadaja (np hdd, agp) albo jak poprzednik mowil pamieci

A tam trzeba być twardym :wink:

U mnie na stałe jest teraz ~202, na kt333. Wszystko ciągnie aż miło. Pci >40 mam od dobrych kilku miesięcy i żadnych problemów.

 

Więc w sumie możesz mnie odwiedzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serdecznie zapraszam.

Jutro (1.07.03), pojutrze (2.07.03), albo dopiero za dwa tygodnie (wyjeżdżam).

Do 200MHz możesz u mnie sprawdzić. Wyżej na razie nie bo za gorąco :D .

Najlepiej wyślij mi maila na maluszek@poczta.fm to się umówimy.

 

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja puszczałem proca na FSB180 na płycie Epoxa 8KHA+ na VIAKT266A czyli oficjalnie tylko do 133 i wsio chodziło wartości jakie Sandra pokazywała na PCI i AGP dawno przekraczały "śmiertelne" wartości dla sprzętu i nic :twisted:

Teraz z kolei mam nowe mobo 8RDA3+ i niby oficjalne FSB200 ale doopa!

Synchro poszło tylko do 185-190 choć mam pamiątki HyperX 3500 (DDR433). Asynchro poszło do 225 (ale pamiątki były na 166)

Spróbuj puścić asynchronicznie, pamięci daj niżej. Jeśli nie idzie to wina mobo - może być niestabilna przy takich częstotliwościach.

Jeśli pójdzie to wina raczej pamiątek...

Poza tym przy FSB200 trza niezłej zasiłki i najlepiej Vmoda na chipsecie (no chyba że ma się 8RDA3+).

A jakie masz pamiątki?

 

P.S. Kraków rulez :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiatki noname :) 333 ale jak daje asynhro to grubo ponizej ich "mozliwosci" wiec odpadaja, a zasilka raczej tez styknie skoro na codegenie szedl stabilnie to 187(a teraz tylko raz poszedl na 190 i jakpierol... dyskiem to myslalem juz po nim na szczescie tylko winzgroza padla :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...