Skocz do zawartości
bzykofm

grafika nVidia do filmów 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Niedawno sprawiłem sobie monitor 3D, niestety posiadam radeona, do uzyskania obrazu 3D potrzebuję karty nVidii, monitor jest wyposażony w okulary tejże firmy. W nic nie gram. Karta będzie używana do oglądania filmów, ma spełniać tylko jeden warunek, chłodzenie pasywne. Znalazłem coś takiego:

 

http://www.asus.com/pl/Graphics_Cards/GT640DCSL2GD3/

 

Pytanie czy wystarczy i czy może jest coś lepszego na rynku.

Dzięki:)

Edytowane przez bzykofm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wystarczy czy nie ale z tego co wiem nvidia z dopiskiem GT (nie gtx) czyli np gt640 to jedne z gorszych kart jakie można napotkać w tym przedziale cenowym. zaraz poszukam gdzie to wyczytałem i tu podrzucę.

@up dobra, w artykule jest o gt 610, 20 i 30 nie wiem czy z 40 też tak jest, tu się musi ktoś obeznany wypowiedzieć :E

http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2012/05/nvidia-prezentuje-nowe-(stare)-karty-graficzne-gracze-powinni-omijac-je-szerokim-lukiem!.aspx

Edytowane przez SamotnyWIlku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up.

 

GT640 jak i pozostałe GT to faktycznie jedne z gorszych kart ale do gier , do HTPC z powodzeniem się nadają .

 

@bzykofm .

 

Jeżeli chodzi o NV 3D Vision to powinna dać sobie radę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...