Skocz do zawartości
Mariusz202

[post #6] zestaw 1500

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić w niedalekiej przyszłości taki oto zestaw :

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_marzec_2014?page=0,8

 

I tutaj mam pytanie odnośnie monitora. Posiadam Lg Flatron L1753S o max. rozdzielczości 1280x1024 .

Czy ta karta graficzna nie jest za mocna jak na ten monitor? Głównie chodzi mi o możliwość grania w najnowsze tytuły. Nie muszę grać na najwyższych detalach.

Jeśli macie jakieś pomysły odnośnie zestawu np.zmniejszyć cene zestawu by kupić lepszy monitor to bardzo proszę o pomoc. Mój budżet to max 2 tyś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki cosik poplatałem...Nie kumam "Czy ta karta graficzna nie jest za mocna jak na ten monitor?" Karta bedzie Ci ciagnąć w FULL detalach ale przy max. rozdziałce 1280x1024 i tyle.Zapewniam ze po max. miesiacu zrobisz wszystko zeby wymienic monitor bo szkoda kasy na cos,co nie bedzie działac jak powinno czyli minimum wszystko powyzej 1600x...

Edytowane przez Drizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie co WF2X masz mniej problematyczne GPU:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-660-2gb-ddr5-192-bit-hdmi-dp-box-gtx660-dc2ocph-2gd5-583985/

 

Gigabyte wcale nie jest najcichszym modelem. W obciążeniu jego pracę nazwałbym uciążliwą. Bardzo często trafiają się modele z piszczącymi cewkami i wpadającą w drgania osłoną chłodzenia. Dysponowałem samplem przez kilka miesięcy, więc wiem o czym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie tego zestawu:

http://www.morele.net/koszyk/

Posiadam monitor LG Flatron L1753S o max. rozdzielczości 1280x1024. Czy przy tym zestawie mogę zagrać w najnowsze tytuły na conajmniej średnich ustawieniach ?

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie zestawu to bardzo proszę o poradę co zmienić .Max budżet 1500 +/- 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za błąd :)

 

Procesor Intel Core i3-4130 (3M Cache, 3.40 GHz) BOX BX80646I34130

 

Pamięć GoodRam DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)

 

Płyta główna ASRock H81M LGA1150 (PCX/DZw/GLAN/SATA3/USB3/DDR3/CROSSFIRE) mATX ( H81M )

 

Karta graficzna MSI Radeon HD7770 1GB DDR5 (R7770-PMD1GD5)

 

Dysk Seagate Barracuda 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM, 16MB, NCQ (ST500DM002)

 

Zasilacz Corsair VS 450W ATX 120mm wentylator, EU version CP-9020049-EU

 

Obudowa Zalman Z1 - USB 3.0 - czarny - ZM-Z1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o prawie całkowitą zmiane zestawu tylko czy ten zestaw jest dobry pod gry w conajmniej średnich ustawieniach. Po co mi taka karta graficzna do tak słabego monitora ?

Edytowane przez Mariusz202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...