Skocz do zawartości
galaxy_938

Kto nie jest fanem WC ???????niech sie dołaczy !!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie wiecie co to jest wc: wodne chłodzenie ja nie przepadam za tym chłodzeniem muj kolega miał p4 3ghz. i mu po 1miesiącu Wc siadło czyli weżyk przyprowadzający wode się naderwał i procek poszedł się leczyć ludzie powieccie czemu inwestujecie w te WC ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 8) 8) 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz do zalet WC to ze nikt Ci nie kaze go uzywac. WC jest alternatywnym sposobem chlodzenia procesora jezeli chcesz miec cisze i wydajnosc. Jak wynajdziesz lepsze chlodzenie (cichsze,wydajniejsze) to napewno zarobisz duuuuuzo pieniedzy czego Tobie i sobie zycze.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że p4 poszedł... Przecież te procesory mają zabespieczenie termiczne, więc sie niepowinien spalić, chyba że zrobiło się zwarcie spowodowane wyciekającą wodą. Gdyby tak, to prędzej poszła by grafika, na którą najwięcej wody by spływało, chyba że mobo było zamontowane poziomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecie co to jest wc: wodne chłodzenie ja nie przepadam za tym chłodzeniem muj kolega miał p4 3ghz. i mu po 1miesiącu Wc siadło czyli weżyk przyprowadzający wode się naderwał i procek poszedł się leczyć ludzie powieccie czemu inwestujecie w te WC ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 8)  8)  8)  8)

dziwny topic zalozyles :?

 

WC montuje sie na wlasna odpowiedzialnosc , a to ze twoj kumpel uwalil sobie P4 ( :roll: ), to jest TYLKO jego wina , bo dobre WC nie przecieka i nie powinno pasc , zazwyczaj sklada sie je z komponentow troszke lepszych niz np. pompa aquela czy inne ustrojstwo :?

 

ja mialem przecieki , ale to z mojej glupoty i pospiechu , ale umiem sie zabezpieczyc przed awaria pompy poprzez przekaznik i raz mnie uratowal.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecie co to jest wc: wodne chłodzenie ja nie przepadam za tym chłodzeniem muj kolega miał p4 3ghz. i mu po 1miesiącu Wc siadło czyli weżyk przyprowadzający wode się naderwał i procek poszedł się leczyć ludzie powieccie czemu inwestujecie w te WC ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 8)  8)  8)  8)

Popracowałbyś kilka chwil przy moim komputerze tobyś zrozumiał czemu ludzie pracują na WC. Komputer jest praktycznie niesłyszalny. Jedyny wiatrak jaki posiadam jest to witrak z zasilacza który ma wycięty grill i do tego ma regulacje obrotów tak że go praktynie nie słychać. Jedyną cześcią mojego kompa która wydaje słyszalny przezemnie odgłos to monitor. Kazdy kto ma wc wie jaki to komfort pracować na takim kompie. Poztym ryzyko awari przy dobrze skonstruowanym chłodzeniu jest minimalne. A jak Twój kumpel nie umie nawet dobrze zabezpieczyć węrzyka to za WC wogule nie powinien się zabierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety twój qmpel miał pecha... a może zbytnio chciał oszczędzisz na OC :( NIESTETY ale wodne chłodzenie wciąż jest zbyt drogie jak na nasze "polskie" warunki, tzn. cena chociażby jednej chłodnicy to koszt co najmniej dwóch dobrych wentylków.... ale cio tam trza żyć dalej i się nie zamartwiać :)

ps. złóż wyrazy głębokiego żalu dla tego bidaka i jego martwego maleństwa :roll: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety twój qmpel miał pecha... a może zbytnio chciał oszczędzisz na OC :( NIESTETY ale wodne chłodzenie wciąż jest zbyt drogie jak na nasze "polskie" warunki, tzn. cena chociażby jednej chłodnicy to koszt co najmniej dwóch dobrych wentylków.... ale cio tam trza żyć dalej i się nie zamartwiać :)

ps. złóż wyrazy głębokiego żalu dla tego bidaka i jego martwego maleństwa  :roll:  :!:  :!:  :!:

Dlatego malo kto kupuje gotowe chlodnice kupujesz nagrzewnice od samochody z autozlomu czy jak sie to tam zwie za ok 30 zł w dosc dobrym stanie pozadnie czyscisz kupujesz wentylatorki np na allegro zeby taniej wyszlo imasz wypas chlodnice do 100 zł tez wydajna.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Twoj kumpel okazal sie sierota

Z WC trzeba ostroznie, zadnego partactwa. Jak poszedl na latwizne to tak teraz ma! Jego wina.

WC jest super, zwlaszcze ze mozna sobie przy nim ostro pomajsterkwoac. Poza tym strasznie to wciaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to MOJ !!!!!!!!! (rozmiem ze mozna popelniac bledy ortograficzne ale wyrazy takie jak muj, <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>, moze (woda) i temu podobny to juz przegiecie)

 

a po drugie miales WC czy tylko kolega mial a Ty próbujesz pochawalic sie swoja inteligencja ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam nie lubię WC tylko z jednego punktu widzenia.

Estetycznego. Po prostu nie podobają mi się kilometrowe rurki w kompie, jakieś baniaki pod biurkiem... bez przesady...

A co do praktycznego zastosowania.. jak najbardziej.

Jak się dobrze zainstaluje to cieknąc nie będzie, a jak się do tego biorą domorośli partacze to potem jest jak jest.. że tylko się słyszy o przeciekach.

Na komputer a zwłaszcza na WC i OC powinno być coś a la prawo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOKOJNIE. Jak już od dłuższego czasu zastanawiam się czy zamontować WC ( ale zabrzmiało :D ), ale nie dlatego, że mam obawy przed przeciekiem. Czasami przyczyna jest prozaiczna. Ot, choćby małe dziecko w domu. Dobra, zawsze można powiedzieć - to postaw gdzieś wyżej. Ale to nie takie proste. Po drugie - jest trochę tych rurek, no i sam osprzęt, nie zawsze wszystko zmieścisz do budy. I po trzecie - I z drewnianego dachu cegła spadnie, toteż nawet najleiej skonstruowane WC może zawieść z przyczyn niezależnych( Pamiętacie tem rozszczelniony blok od Mate'a - sorki, za wytyk, pełen szacuneczek). Zawsze ma ktoś jakieś argumenty i jest w nich sporo racji. Ale GALAXY 938 pewnie nigdy nie widział czegoś takiego na oczy i jego argument poparty jest lamerstwem i pewnym cieniem zazdrości,że inni mają a on nie...A ja chyba ulegnę, nawet za cenę ryzyka utraty kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już przeszło szaleństwo na punkcie WC... Wydałem na to tyle kasy, że aż głowa boli - na szczęście większość części udało mi sie już sprzedać - poza chłodnicą... ale też powinna nieługo pójść.

 

U mnie jest ten problem, że nie mogłem znaleźć odpowiedniego bloku na kartę graficzną, a wentylatorek na niej jest prawie tak głośny jak Titan na procku. A chłodzenie wodne dla samego procka trochę mija się z celem - zwłaszcza jak ma sie procesor, który na Titanie kręci sie o 500MHz bez podnoszenia napięcia.

 

Ogólnie WC jest fajne, jak sie ma wielka budę big tower, to można całe wsadzić do środka - u mnie niestety nie było takiej mozliwości.

 

Jest tylko jedna duża wada - montarz i demontarz tego chłodzenia to koszmar, zwłaszcza w porównaniu do standardowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol - jakie ty miałeś problemy z demontażem? Jak dobrze sobie wykombinujesz wszystko, to będziesz miał tak jak ja, że aby wyciągnąć np. płytę główną, to odkręcasz blok wodny, demontujesz zaślepkę i wyciągsz blok razem z wężami z obudwy - demontujesz kompa, ale nie WC! Tylko trzeba pomyśleć. Kolena sprawa - chłodzenie tylko na CPU? Tak - jak najbardziej - ja tak mam i jestem zadowolony. Pewnie spytasz - "a grafa???" - na grafie mam radiator zaktywający 2 PCI i do tego wentyl 40mm puszczony na 5V - chłodzenia grafy nie słychać z odległości 20cm! Tylko trzeba pomyśleć jakby tu grafę uciszyć z blokiem wodnym, czy bez niego, a nie biadolić.

 

galaxy_938 - bajkę z tym umplem puściłeś chyba.... bo jak już poprzednicy wspomnali kupy się to nie trzyma. A moze to CPC było? Pozatym jak może pęknąc jakikolwiek węzyk przy odpowiedzialnym używaniu WC? Nie kumam... No i jeszcze jedno - czy mogłbym cię prosić, byś z twojego pierwszego posta wywalił poprzez użycie funkcji "edit" około 20, może 30 pytajników, bo nie chce mi się przewijać tej strony, w prawo i w lewo z powodu twojej głupoty!

 

A ja, po 3 miesiącach używania WC nie mogę pojąć, jak można inwestować w kolejne wentyle i kurz w obudowie....

 

A cena - moje 200zł - opis w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA JAK DOBRE WC - WYDAJNIESZE CICHSZE, POPROSTU LEPRZE, OC SIE PRZY WC CHOWA, A TO CO SIE STALO TWOJEMU KUMPLOWI TO WYPADEK PRZY PRACY, CZYSTA TRAGEDIA LUB SLABA SWIADOMOSC NA TEMAT USZCZELNIANIA UKLADU SAM KIEDYS MIALEm WC I NIE NARZEKALEM NA NIE, TERAZ ROBIE FC :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem ciekawy jak on ten wąrz naderwał normlane węrze za 2,5zł mają grubość 2mm to jak to można naderwać przeciąć też jest trudo jak dabli widocznie twój kolega oszcządzał na wszsytkim i kupił wąrz z papieru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecie co to jest wc: wodne chłodzenie ja nie przepadam za tym chłodzeniem muj kolega miał p4 3ghz. i mu po 1miesiącu Wc siadło czyli weżyk przyprowadzający wode się naderwał i procek poszedł się leczyć ludzie powieccie czemu inwestujecie w te WC ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 8)  8)  8)  8)

co jest rzuciłeś hasło apropo wc a do komentarzy powyższych już sie nie ustosunkujesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedział nie zdecyduje się na te głupie WC

a Tobie ono po co :P Celki z palcem w ... nosie smigaja na pasywnym chlodzeniu - sam radaitor bez wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedział nie zdecyduje się na te głupie WC

a Tobie ono po co :P Celki z palcem w ... nosie smigaja na pasywnym chlodzeniu - sam radaitor bez wentylatora

e tam to se na zasiłke założy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedział nie zdecyduje się na te głupie WC

twoje wypowiedzi sa na poziomie 14 latka , ktory niedawno dorwal sie do kompa i nie jest pelni swiadom co dobre a co zle - nikt nie kaze ci tego montowac , wiec po co zakladasz jakies po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e topici - to jest autentyczne zasmiecania forum - NA OŚLĄ Z TYM !!

 

pozatym masz zajebisty dysk - musi zajebiscie grac :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedział nie zdecyduje się na te głupie WC

twoje wypowiedzi sa na poziomie 14 latka , ktory niedawno dorwal sie do kompa i nie jest pelni swiadom co dobre a co zle - nikt nie kaze ci tego montowac , wiec po co zakladasz jakies <font color="#FF0000">[ciach!]</font> topici - to jest autentyczne zasmiecania forum - NA OŚLĄ Z TYM !!

 

pozatym masz zajebisty dysk - musi zajebiscie grac :lol: :lol: :lol:

Owacje na stojąco dla ciebie, bo to chyba najlepsze podsumowanie tego durnego wątku! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...