Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego do czego telefonu potrzebujesz, ale one są podobne. K510i ma lepszy wyświetlacz i aparat, a k700i ma radio i więcej pamięci. Wszystko zależy od Ciebie. Nawet jeśli, przecież możesz sprzedać K510i i kupić K700i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w erze albo nokie 6280 albo samsunga d600e oba w tej samej cenie.Co wybrac ?? Na rynku nokia jest wiecej warta ale czy lepsza ??

A moze znacie w erze dla firm jeszcze jakis lepszy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w erze albo nokie 6280 albo samsunga d600e oba w tej samej cenie.Co wybrac ?? Na rynku nokia jest wiecej warta ale czy lepsza ??

A moze znacie w erze dla firm jeszcze jakis lepszy telefon.

Patrząc na funkcje obu telefonów to są w zasadzie identyczne. Nokia ma większy zoom cyfrowy- 8x i radio ;) Brałbym Nokię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w erze albo nokie 6280 albo samsunga d600e oba w tej samej cenie.Co wybrac ?? Na rynku nokia jest wiecej warta ale czy lepsza ??

A moze znacie w erze dla firm jeszcze jakis lepszy telefon.

Jeden i drugi com to nic specjalnego.

Zastanów się jeszcze nad SE W810, a może właśnie Ci się spodoba

 

Za miesiąc w Erze pojawi się K800 i tu nie będzie żadnych porównań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić telefon komórkowy. Ma służyć do dzwonienia, sms i mms. Nie ma mieć zbędnego gadżetu, jakim jest aparat cyfrowy, bo to się tylko kurzy a i tak go nie będę używał. Cena za nowy telefon maks 350 - 400 zł. Myślałem nad Nokią 6030 i tą motorolką: http://www.mobile-internet.pl/phones.php?iModelId=1038 . Nie ma nigdzie opinii o tej motoroli, nie wiem też ile wyświetlacz ma kolorów, bo na stronie motoroli jest napisane 65tysięcy. Który telefon wybrać? Ma mieć dobry zasięg. Mogą też być inne propozycje ( ale nie chcę siemensa, bo miałem 2 i zawsze mają niedopracowany soft ). Chciałbym, żeby miał elegancki design ( podoba mi się z wyglądu Nokia 6100, ale trudną ją kupić nieużywaną ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby miał elegancki design ( podoba mi się z wyglądu Nokia 6100, ale trudną ją kupić nieużywaną ).

Racja, ale jest możliwość kupienia używanej i kupienia oryginalnej obudowy ;) Co do 6030 to prosty telefon i ma wszystkie opcje których wymagasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą motorolką: http://www.mobile-internet.pl/phones.php?iModelId=1038 . Nie ma nigdzie opinii o tej motoroli, nie wiem też ile wyświetlacz ma kolorów, bo na stronie motoroli jest napisane 65tysięcy.

wyświetlacz: CSTN 128x128 65 tys. kolorów

 

z tych 2óch brałbym Nokie, ma większą pamięć i Nokia to Nokia, a sam telefonik jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.

btw. Bierzesz jeszcze jakieś tel pod uwagę? a może kupisz jakiś używany telefon, bedzie lepszy i nie ma problemu z kupieniem na gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj zauważyłem Nokie 6021, też całkiem fajny telefon. A co mi polecacie oprócz moich propozycji w tej cenie ( nie chce używanego telefonu ). Od zawsze kupowałem nowy, dlatego chce nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6021 też jest niezła, 6020 jest lepsza ale nieznacznie droższa, ewentualnie możesz oblukać 3220 (podobne opcje) a jeżeli może być clamshell to 6060 jest całkiem przyjemna

Z Motek to możesz poszukać L6

Se k300i/k508i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefonik z klapką mi polecicie? Tylko żadne muszelki. Cena do 300 zł.

czy dobrze zrozumialem? nie chcesz clamshella (czyli telefonu rozkladanego - wyswietlacz na jednej czesci, klawiatura na drugim) tylko prawdziwy "telefon z klapka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : czy jest jakiś darmowy programik do tworzenia dzwonków mp3 ?

polecam Audacity

 

bardzo łatwy w obsłudze i po polsku :)

http://audacity.sourceforge.net/

 

żeby mozna było zapisywać mp3 trzeba pobrać wtyczke: Lame

http://audacity.sourceforge.net/help/faq?s...p;item=lame-mp3

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam telefonu do max 300zł co byście polecili? Najbardziej mi zależy żeby był wytrzymały, miał duży wyświetlacz i przydało by się radio. Może być uzywany. Preferuje Nokie i Motorole ale innej marki też może być.(Najlepiej bez klapki) Dzieki za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam telefonu do max 300zł co byście polecili? Najbardziej mi zależy żeby był wytrzymały, miał duży wyświetlacz i przydało by się radio. Może być uzywany. Preferuje Nokie i Motorole ale innej marki też może być.(Najlepiej bez klapki) Dzieki za pomoc. pozdrawiam

Może Nokia 6030. Ma radio i kupisz ją spokojnie za 300zł. Fanym wyborem byłby też zadbany SE T630+ zestaw słuchawkowy z radiem.

Edytowane przez _Quba_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka: era promocja wakacyjna abonament 40zl telefon samsung x660 za 1zl. brac nie brac ?

ps. doczytalem sie w liscie telefonow samsunga sgh-e720 za 99zl w 40zl abonamencie. Ciekawe czy mi go sprowadza, bo telefonik elegancki.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...