Skocz do zawartości
BBBB9999

Zestaw do 2300zł (bez zasilacza i napędu optycznego)

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach planuje zakup nowego komputera w kwocie do 2300zł. Zasilacz i nagrywarkę już mam więc tego kupował nie będę, zasilacz to praktycznie nówka - bequiet!PurePower L8 530W 80+ Bronze 120mm. Komputer do różnych domowych zastosowań - internet, montaż krótkich filmów, obróka grafiki, muzyka, czasami gry. Dysk wybrałem WD z serii Green bo zależy mi na ciszy a planuje zakupić dodatkowo w najbliższych miesiącach SSD. Dodam że nie zamierzam bawić się w podkręcanie procka czy karty i inne mniejsze czy większe modyfikacje.

 

Wybrałem taki zestaw:

Procesor - Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX (kiedyś może zakupie lepsze chłodzenie)
Płyta Główna - ASRock H97 PRO4 H97 LGA1150 (zależy mi na slocie PCI)
Pamięć - GoodRam DDR3 PLAY 8GB 8192MB PC1600 BLACK CL10 (planuje dokupić w ciągu roku kolejne 8GB)
Grafika - Sapphire Radeon DUAL-X R9 270 2GB GDDR5 With Boost OC
Dysk - Western Digital Caviar Green, 3.5'', 1TB, SATA/600, 64MB (zależy mi na ciszy, planuje zakupić dodatkowo SSD)
Obudowa - Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

 

Taki zestaw wychodzi około 2220 więc jeszcze mam 80zł do ustalonej kwoty 2300zł. Jak za te 80zł można dokonać zmiany która bardzo korzystnie wpłynie na wydajność to czekam na propozycje. Z góry wielkie dzięki za wszystkie porady.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...