Skocz do zawartości
rambowski

Instalowanie sterowników - kolejność, pomoc przy wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział ale zaryzykuję :)

 

Właśnie przymierzam się do pierwszego w życiu instalowania systemu na świeżym nowym dysku, wcześnie chcę ściągnąć wszystkie potrzebne sterowniki itp. i tu mam GORĄCO prośbę do was. Przede wszystkim:

 

1. W jakiej kolejności instalować sterowniki? Słyszałem że jest to dosyć istotne.

2. Wyszukałem na stronie producenta sterowniki no i tu ta najważniejsza kwestia: przyznam szczerze że bardzo dużo tych sterowników. Chciałbym się was doradzić, które z nich muszę konieczne pobrać, a które są opcjonalne, np dajace jakieś bajery ale zupełnie niezbędne? Np Chipset - 3 sterowniki, myśłałem że tylko 1. Jakies diagnostyczne - czy to w ogóle jest potrzebne?


 

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam, za pomoc stawiam PIWO! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipset, Grafika, Dźwięk. Reszta bez znaczenia co do kolejności.

Czytaj opisy, nie ma co Ci wskazywać bo nie nauczysz się na przyszłość w wypadku innego laptopa ;) Zwróć uwagę że w sekcji chipset masz 3 stery ale 2 ostatnie to to samo tyle że w innej wersji 6 i 7. Instalujesz najnowszą.

Możesz odpuścić "diagnostyczne" "narzędzia" i "oprogramowanie". Chyba że potrzebujesz multimedialnych klawiszy itd więc trzeba sobie takie narzędzie znaleźć i wrzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...