Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sie nazywa ta druga czesc?

1419912[/snapback]

Parcie na tarcie.

 

 

Z filmów, które ostatnio oglądałem polecam:

 

Banlieue 13 (13 dzielnica) - francuski film akcji, scanariusz może nie jakiś wyszukany, ale miło się go ogląda ;]

Dla mnie 9/10 bo lubie tego typu filmy.

 

Kids (Dzieciaki) - film już kultowy, ku przestrodze co się może zdarzyć gdy żyje się bez żadnych zasad, wartości..

Imo 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Kung Fu Hustle zrobili to ci sami kolesie co shaolin soccer;) jak komus sie podobal to niech obejzy to... ale z pilka ten film niema nic wspolnego^^

 

Konspiracja.com jak ktos nie ogladal to polecam;) a muzyka... cos pieknego:) szczegolnie glowny motyw

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme Ops (ekstremiści) bardzo fajny film jak ma ktoś możliwość POLECAM gorąco!

niebanalna fabuła gromka akcja i film ogląda się  syśmienicie.

1422028[/snapback]

Heh, chyba pierwszy raz będziemy się w czymś zgadzać... Także polecam film, oglądałem go z rok, może dwa temu, ale jest naprawdę świetny. Grupa ludzi miłujących się w sportach eXtremalnych i robieniu z nich użytku w reklamach zostaje wynajęta przez jakąś bogatą panienkę do zjazdu przed lawiną śnieżną :) Wyjazd w piękne góry, super hotel, jaccuzi i te sprawy... No i nie może zabraknać bad people z pistoletami ;)

 

Fabuła całkiem całkiem choć nie brzmi zaciekawie w zapowiedziach ;) Wykonanie na wysokim poziomie. Bardzo przyjemny film szczególnie do oglądania w większym gronie. Ocena 8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się jeszcze jeden fajny pogmatwany film, ale gorzej zakręcony od Matrixa (gdy się go ogląda za pierwszym razem), a mianowicie eXistenZ. Warto obejżeć, ale to też moje zdanie bo wielu osobom się nie podobał... Jak to określił mój młodszy kumpel, aby zrozumieć ten film trzeba się porządnie zjarać :D (w tym podobno tkwi sekret :P)

1419747[/snapback]

dzisiaj leci na TVP eXistenZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam trochę filmów/czasu do oglądania :D Co polecacie na 1,2 i 3 ogień ??:>

1.Lot Feniksa

2.13 Dzielnica

3.Taking Lives

4.Hitch

5.Mulan 2

6.List z piekła

7.Zły duch

8.Zakładnik

9.Kandydat

10.The Masters of Disquise

11.King Salomon's miners

12.Taxi

13.Man on fire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banlieue 13 - fajny film akcji , francuskie kino , świetna muza ;) 8+/10

Woodsman - także dobry film - fajny klimat , typowy amerykański dramat - chociaż coś mu brakuje , dotąd nie wiem co ale daje także 8/10

 

p0zdr-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 ogien CZŁOWIEK W OGNIU - polecam!

ps. jakby co to to jest twoj nr 13 men on fire ;)

1422880[/snapback]

na pierwszy ogień to ogień

ps.dzięki bo nie byłem pewny ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern
eXistenZ - IMO jeden z lepszych jakie oglądałem, takiego pokręconego filmu dawno nie widzialem a koncówka juz mnie w ogole rozwaliła. Chcialbym w cos takiego pograc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXistenZ - IMO jeden z lepszych jakie oglądałem, takiego pokręconego filmu dawno nie widzialem a koncówka juz mnie w ogole rozwaliła. Chcialbym w cos takiego pograc :P

1423493[/snapback]

A skąd wiesz że nie grasz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no ludzie co wy... zawiodlem sie na tym eXiztens, mowicie ze taki fajny juz sie napalilem ale 85% filmu to straszna nuda....wogole te bio-konsolki wogole mi do gustu nie przypadly. Przyznam ze koncowka byla calkiem fajna, dobrze to wymyslili ale ogolnie rzecz biorac to czulem sie po tym filmie jakbym czas stracil :P co do kapowania to wszytsko kumalem bez zadnego jarania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no ludzie co wy... zawiodlem sie na tym eXiztens, mowicie ze taki fajny juz sie napalilem ale 85% filmu to straszna nuda....wogole te bio-konsolki wogole mi do gustu nie przypadly.  Przyznam ze koncowka byla calkiem fajna, dobrze to wymyslili ale ogolnie rzecz biorac to czulem sie po tym filmie jakbym czas stracil :P co do kapowania to wszytsko kumalem bez zadnego jarania ;)

1423564[/snapback]

 

Hehe, widać piwo źle wpływa na odbiór tego filmu ;) A tak poważnie film jak już zresztą pisałem IMO bardzo ciekawy. Takiego podejścia jeszcze nie było :) BTW film jak wszedł do kin tak samo ludzie byli poodzieleni, jedni zachwyceni inni zniesmaczeni :) Są gusta i guściki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komórka- koszmarnie beznadziejny film, strata czasu 0/10. Typowy film dla tępych Amerykanów, niesamowicie wręcz żenujące aktorstwo, w co bardziej dynamicznych momentach rechot ( kto dał rolę dla wąsatego??!!!), beznadziejne dialogi, pomysły i realizacja- wszystko!! Sponsorem było Daewoo ( za co i już pojawiającego się Lanosa :D) i NOKIA :?

 

Genesis- z 10 osób w kinie na tym było razem ze mną i dziewczyną. Wcale się nie dziwię- stary czarny dziadek opowiada historię wszechświata na przykładzie gotującej się zupy i 2 pianek z mleka :blink: No żesz k... :mur: Może dla małych dzieci dało by rady ( tak 4 letnich), ale o wiele lepiej już włączyć Discovey czy Animal Planet :rolleyes:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komórka- koszmarnie beznadziejny film, strata czasu 0/10. Typowy film dla tępych Amerykanów, niesamowicie wręcz żenujące aktorstwo, w co bardziej dynamicznych momentach rechot ( kto dał rolę dla wąsatego??!!!), beznadziejne dialogi, pomysły i realizacja- wszystko!! Sponsorem było Daewoo ( za co i już pojawiającego się Lanosa :D) i NOKIA :?

 

Genesis- z 10 osób w kinie na tym było razem ze mną i dziewczyną. Wcale się nie dziwię- stary czarny dziadek opowiada historię wszechświata na przykładzie gotującej się zupy i 2 pianek z mleka  :blink: No żesz k...  :mur: Może dla małych dzieci dało by rady ( tak 4 letnich), ale o wiele lepiej już włączyć Discovey czy Animal Planet  :rolleyes:

1423810[/snapback]

Komórka fakt cieniaski film ale ,,TELEFON" zaskoczył mnie totalnie.

zapodam tu opis z filmWEB bo jakbym po swojemu opisał film to pewnie jak zwykle wszyscy by mnie zbesztali że powiedziałem najciekawsze kawałki :-P :-P :D

,,Stu Shepherd jest człowiekiem biznesu. Swoje sprawy zawodowe załatwia przez telefon komórkowy, jednak dzwoniąc do kochanki używa budki telefonicznej, by jego żona nie dowiedziała się o kochance. Po jednej z takich rozmów odkłada telefon, który nagle dzwoni. Stu nieświadomy tego, co robi odbiera go. Rozmówca dobrze zna Stuarta i jego bliskich, więc ta rozmowa nie będzie krótka. I zmieni jego życie. A odłożenie słuchawki jest równoważne z samobójstwem.

"

Flm naprawdę warty oglądnięcia, byłem po wrażeniem, najwięszym atutem jest to że kiedy go oglądałem nie przerywałem sobie na sprawdzanie poczty, forum itp :D poprostu wciąga ;)

dla mnie 8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogladalem film "The Machinist".. Jesli ktos lubi zakrecone filmy to ten jest naprawde niezly. Cos w stylu "Fight Club".

 

Ktos widzial film kontrolerzy ? Bo nie wiem czy warto ?

 

satoshie... ukradłes mi avatara :D

Edytowane przez Buzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eddie Murphy Delirious

 

22letni Eddie na wystepie goscinnym trwa ponad 1h i momentami idzie sie uwaga cytat "zejszczać ze śmiechu" , zlewa ze wszystkich , zaczyna od pedałów poprzez mr T , majkela j. steve wondera lodziarzy i samego siebie oraz swojej famili POLECAM !

 

(źródło do zassania torrent itp )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flm naprawdę warty oglądnięcia, byłem po wrażeniem, najwięszym atutem jest to że kiedy go oglądałem nie przerywałem sobie na sprawdzanie poczty,  forum itp  :D 

1423933[/snapback]

jak ogladajac film przerwyasz go zeby zobaczyc forum, maila itp jestes chyba jakims nalogowcem bez umiaru :blink:

:):):)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeden z najlepszych filmów jakie obejzałem jest "The Boondock Saints"

Film poprostu miażdzy swoja akcja, klimatem i wogle. To jest film ktory dlugo zapamietacie. Idealnie dobrani aktorzy. Kto widzial ten wie, ja polecam go w szczegolnosci. Zapadł mi w pamieci tak samo mocno jak Fight Club ;]

 

Byl jeszcze jeden znakomity film o kolesiu co zapominal wszystko co zdazylo sie dawniej niz 15minut temu. Tatuowal sobie na ciele wszystkie zadania ktore musi wykonac. A caly film lecial tak jakby od konca. Na samym poczatku juz wiadomo jak sie konczy :D film max zakrecony i tez go polecam. Jesli ktokolwiek kto go widzal i pamieta tytul prosze zeby tutaj napisal. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eddie Murphy Delirious   

 

22letni  Eddie na wystepie goscinnym  trwa ponad 1h    i momentami idzie sie  uwaga cytat  "zejszczać ze śmiechu"  , zlewa ze wszystkich  ,  zaczyna od pedałów  poprzez mr T  , majkela j.  steve wondera lodziarzy i  samego siebie oraz swojej famili  POLECAM !

 

(źródło do zassania torrent itp )

1423982[/snapback]

heh przypomniał mi sie film ,,parasol biezpieczeństwa/National Security" z Martinem Lawrence...

oglądając ten film można się jak to LPC zacytował "zejszczać ze śmiechu", genialne połżaczenie kina akcji z znakomita komedią.....

Polecam szczególnie oglądać z płcią przeciwną, można wtedy zmienic poglądy u swojej kobiety jeżeli lubi tylko komedie romantyczne :-P

film 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl jeszcze jeden znakomity film o kolesiu co zapominal wszystko co zdazylo sie dawniej niz 15minut temu. Tatuowal sobie na ciele wszystkie zadania ktore musi wykonac. A caly film lecial tak jakby od konca. Na samym poczatku juz wiadomo jak sie konczy :D film max zakrecony i tez go polecam. Jesli ktokolwiek kto go widzal i pamieta tytul prosze zeby tutaj napisal. ;]

1424005[/snapback]

Ten film to 'Memento' i też go polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A caly film lecial tak jakby od konca. Na samym poczatku juz wiadomo jak sie konczy :D film max zakrecony i tez go polecam.

1424005[/snapback]

heh oglądnij sobie filma 11:14 na początku zakręcony później all się wyjasnia...

ale równiez leci jakby od końca ;-)

jak ogladajac film przerwyasz go zeby zobaczyc forum, maila itp jestes chyba jakims nalogowcem bez umiaru 

 

pzdr

hehe nałagowcem bez umiaru raczej nie jestem, mam tak tylko wtedy jak oglądamjakieś kiepskie kontynuacje jak ring 2 albo jakieś musicale... :D

hmm naprzykład jak oglądałem ,,Lśnienie" byłem przyklejony do monitora cały czas....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eddie Murphy Delirious   

 

22letni  Eddie na wystepie goscinnym  trwa ponad 1h    i momentami idzie sie  uwaga cytat  "zejszczać ze śmiechu"  , zlewa ze wszystkich  ,  zaczyna od pedałów  poprzez mr T  , majkela j.  steve wondera lodziarzy i  samego siebie oraz swojej famili  POLECAM !

 

(źródło do zassania torrent itp )

Obejrzyj jeszcze Eddie Murphy Raw, chociaz prze delirious plakalem ze smiechu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...