Skocz do zawartości
jezol

Upgrade - 2k do pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno nie siedziałem w sprzęcie więc proszę o pomoc w dobraniu podzespołów. Komp raczej do Visual Studio, okazjonalnie Photoshop, netu i ram w miesiacu diablo 3.

 

Posiadam:

Chiefteca 500 wat

Dysk samsunga 840 ssd 250GB

jakies stare dvd.

raspberry pi jako dysk sieciowy.

 

Wybrałem:

http://www.morele.net/inventory/info/hjpu43/

 

Od kompa oczekuje żeby przez najbliższe pare lat (3-4) działał w miarę sprawnie.

5 lat temu popełniłem błąd bo wybrąłem taniszą płytę główną i miałem z nią straszne problemy, nie trzymała napięć i trzeba było w biosie dużo się naustawiać żeby działała poprawnie więc tym razem chciałbym pożądną p. główną.

 

Do Kompa chciałbym podpiąć  2 monitory:

1. 2048x1152

2. 1920x1080

 

 pł. główna ma dvi i hdmi - da rade ze zintegorwanej k. graficznej pociągnąć 2 monitory ?

 

PS. Kości pamięci mają być x2 = 16GB

Edytowane przez jezol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej dostaniesz Asrocka H97 Pro4 bo za 317 zł.

 

Ramy zmień na Crucial Balliastix 2x8GB DDR3 1 600 mhz CL9 za 559 zł , wyjdzie tanie niż 2x Goodram a kości 1 866 mhz przy chipsetach serii H nie wykorzystasz .

 

Procka zmień na nie wiele droższego I5 4590 .

 

Chłodzenie proponuję Raijintek Themis za 95 zł - tańsze i cichsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...