Jump to content
bielski

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Recommended Posts

WarlordsofDraenorLogo_Shadow.png

 

witam

w listopadzie 2014 a dokładnie 13 listopada premiere mieć będzię 5 dodatek do World of Warcraft: Warlords of Draenor.

W następnym rozdziale naszej przygody ze światem Warcrafta powrócimy na Draenor, ale będzie to w czasach, kiedy nie był on jeszcze zniszczonym kontynentem, który dziś zwiemy Outlandem. Garrosh Hellscream cofnie się w czasie i spróbuje zjednoczyć żyjące wówczas klany orków, aby uformować Żelazną Hordę, która zagrozić ma ponownie czasom obecnym - przekroczyć Mroczny Portal i podbić Azeroth.

Po więcej info, m.in. jakie zmiany nastąpią, screeny filmiki itd. zapraszam na stronę http://wowcenter.pl/Aktualne-Wiesci/Tag/warlords-of-draenor

ja na przystawkę wrzucę filmik

https://www.youtube.com/watch?v=yAxK9r9uKes

 

dobra a teraz trochę z innej beczki i po co ten temat założyłem :D

jako, że dodatek zapowiada się znakomicie, powórt do przeszłości, wraz z grupką kumpli planujemy wrócić do WoW'a i jeszcze raz zagłębić się w ten świat.

Każdy to kiedyś grał namiętnie w wowa zna to uczucie gdy się go rzuca, wraca, rzuca wraca. Teraz jest właśnie moment na powrót !!

Dodam, że zakup dodatku uprawnia do zboostowania jednej postaci na poziom 90 co pozwala na ominięcie żmudnego levelowania i rozpocząć zabawę z innymi w tym samym punkcie.

Nie jesteśmy harcorami i grać raczej będziemy wieczorami i w weekendy. i nie dzień w dzień. normalne życie też mamy ;)

 

Podsumowując,

szukam doświadczonych graczy którzy mają zamiar wrócić do wowa wraz z nowym dodatkiem. Docelowy serwer będziemy ustalać. Na chwilę obecną 5 osób powinno się znaleźć.

Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie na tym forum :D

Edited by bielski

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zabili go i uciekł" więc "powrócił do przyszłości". Odpuściłem sobie wowa całkowicie jak usłyszałem rok temu tę żenującą historyjkę jaką blizzard chce rozwijać, już pandy były lepsze. Plus oczywiście "nowy content będzie pojawiał się częściej niż poprzednio więc gracze nigdy nie będą się nudzić", po czym... rok pieprzenia się w siege of orgrimar.

 

210px-Nope%2C_Wojnarze%2C_nope..jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja grałem w sumie 3 miechy na WOTLK i odrzuciła mnie od gry sama jej społeczność.

 

Jak robiłem questy i lvl-owałem to było wszystko ok, ale po wbiciu max nie zostało mi nic innego jak robienie tych samych dungeonów dzień w dzień i liczenie na szczęście, że wydropi mi item, który mi podniesie o kilka punktów Gear Score.

 

Na rajdy ciężko było się dostać, bo za mały GS, GS mały, bo nie było z kim rajdować i kółko się zamyka.

 

Potem po jakimś czasie jak dostałem też te 7 darmowych dni to skorzystałem, ale tylko po to, żeby sprzedać wszystko co miałem, rozdać złoto i skasować postacie. Szkoda, bo sam proces zdobywania lvlów i robienie questów wspominam dobrze. Teraz już by mi się chyba nawet nie chciało tyle czasu siedzieć nad postacią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda, dobra gildia to podstawa. Sam miałem przerwę kilku miesięczną bo znajomi przestali grać. Po wyjściu Cata wróciłem, początkowo gildia tylko PL, ale coraz trudniej było o dobrych graczy to połączyliśmy się z gildią wielonarodowościową i od tego czasu gram cały czas. Main raidy, semi-hardcore w czołówce gildi na realmie, alt runy co weekend, challenge mode itp. zawsze się coś dzieje to i gra się przyjemnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatni dodatek, który grałem to Cataclysm. Na początku nowej lokacji na jednego moba przypadało z 5 graczy, toteż lagi i wydajność 1-7fps była normą. Po tygodniu ludzie się rozeszli i już było ok.

Chętnie bym zagrał ale nie podoba mi się złodziejstwo typu kupowanie gry bez możliwości grania. Każda gra (dodatek) w zamierzeniu ma oferować rozrywkę. U blizz'a trzeba płacić dwa razy.

pzd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno Blizzard sprezentował osobom które mają Diablo 3 całą serię WoW-a aż do Pandarii. Widać, że teraz bardziej chcą utrzymać grę przy życiu niż zarabiać na starych dodatkach. Wraz z tym pakietem dali 30 dni darmowego grania, a niedawno 7 dni dla powracających graczy aby zobaczyć jak gra wygląda w nowej szacie graficznej. Ja mimo wszystko nadal nie przekonałem się do powrotu, bo questowanie mnie już znudziło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny raz dostałem triala (2x do pand) i mam teraz niezłą rozkminę, o ile pandy średnio mi się podobały tak WoD wciąga, szybko wpadł 90 lvl i teraz szwendam się po garnizonie, słucham soundtracku (te chóry...) i wysyłam npc-ów na jakieś misje :D

 

Nic to, jeszcze 3 dni darmochy, kluczy praktycznie brak u największych dostawców więc może uda się wytrwać w abstynencji, z drugiej strony do premiery W3 jeszcze 2 miechy, tyle co prepaid, ech...

 

e: teraz patrzę, że przełożyli premierę wieśka na maj...

Edited by Ademu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...