Skocz do zawartości
Szymcio22

Komputer do 3000/3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum wiec proszę o wyrozumiałość. Szukam płyty głównej pod ten procesor (http://www.morele.net/procesor-amd-fx-6300-socket-am3-64bit-3-5ghz-95w-cache-14mb-box-fd6300wmhkbox-532173/ ) w standardzie ATX . Bardzo proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.

p.s A procesor zostawić ten czy <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> inny ? Zależy mi aby był od AMD ? Za procesor mogę dac max.500 zł. Będzie mi służył do sporadycznych gier np w batthefielda 3,minecrafta itp.

Bardzo proszę o wyrozumiałość i odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tego FX-a.

 

W tej cenie można dostać lepsze CPU np. wspomniany I3 4330 za 477 zł czy tańszy a nie wiele słabszy I3 4150 za 429 zł .

 

Do tego Asrock B85 Pro4 za 263 zł lub MSI h97M-E35 za 279 zł .

 

A jak w grę wchodzi używany CPU to I5 2300 ( lub 2400/2500 ) + płyta na H61 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum wiec proszę o wyrozumiałość.

Tak jak w temacie jaki zasilacz polecacie do tego zestawu http://www.morele.net/inventory/info/KLjVtS/

Za zasilacz mogę dac ok 350 zl ( do 400 ale to takie max max ).

Komputer będzie mi służył do gier i do multimediów.

W przyszłości zamierzam podkrecac procesor.

Ps. Jak by cos było w tym zestawie do zmienienia lub jakieś uwagi na temat tego zestawu będę mile widziane. Zmiany w tym zestawie na inne podzespoły tez będę mile widziane.

Juz dzięki wielkie za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD i chłodzenie do zmiany .

 

Ten Kingston to tragedia , proponuję trochę dołożyć do Sandisik Ultra Plus 128GB za 257 zł ew. Transcend SSD340 128GB za 239 zł .

 

To pseudo WC to przesada - drogie , głośne i niezbyt wydajne - szczególnie przy tym procku , do kręconego I5 max. co bym dawał to Therlmalright HR-02 Macho Black White za 175 zł .

 

Zasilacz - XFX XTR 550W za 371 zł , w pełni modularne okablowanie , układy DC-DC , certyfikat 80+ Gold , wentylator 135 mm z łożyskiem FSB i trybem pół pasywnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

Czyli dysk SSD i chłodzenie do wymiany a tak to jest ok ?

A to chłodzenie zmieści mi się do tej obudowy co podalem wyżej ?

A jakie byscie polecał chłodzenie wodne do tego zestawy powyżej ?

I czy lepiej brać dysk SSD 128 GB czy 64 lub 60 GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tutaj nowy wiec proszę o wyrozumiałość.

Zamierzam kupić nowy komputer i max za niego moge dac 3500 zł ( to jest taki max ale mogę dołożyć np 50 zł jeśli będzie warto ). Komputer będzie głównie mi służył do grania w gry ale tez do sporadycznego oglądania filmów ( 85% to gry a pozostałe 15% to oglądanie filmow,surfowanie po internecie itp.). Zależy mi aby komputer był wydajny,najlepiej czarno-czerwone elementy i wnętrze ( kolor jest dla mnie tez ważny ). Z starego komputera nie mam nic ponieważ on jest bardzo stary a po drugie zepsuty. Za wszelkie rady,pomoce,doradzenie w sprawie podzespołów serdeczne wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...