Skocz do zawartości
Adanai

Ultrabook ~~ 4000pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam ultrabooka w okolicach 4000 pln. 
Pierwsza opcja nad którą się zastanawiałem to MBA 13',  chcę jednak uniknąć zabawy z parallelsem czy dwoma systemami, a potrzebuję na nim sporadycznie pracować w Corelu, który jest tylko na windowsa, bardzo kusi jednak czas pracy na baterii i wykonanie kolejne typy to:
Asus Zenbook ux32ln - tutaj przekraczamy założony budżet o ok 600pln co jest niewskazane, ale opcja wydaje się bardzo dobra, choć czytałem co nieco o przebiciach na obudowie i gubieniu wifi ;/
następna opcja to lenovo thinkpad e540 - klasyk, jednak jak to thinkpad cholernie brzydki w moim odczuciu, a to także jest istotna kwestia. Jeśli ktoś siedzi w temacie na bieżąco, bardzo byłbym wdzięczny za podrzucenie paru pomysłów, czy też poparcie lub podważenie powyższych opcji.

Pozdrawiam Adanai

 

Edytowane przez Adanai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prosiad, dzięki za odpowiedzi, ta yoga faktycznie wygląda bardzo ciekawie, szczególnie że będzie to laptop dla kobiety, postaram się oglądnąć ten model na żywo. W kwestii uzupełnienia dodam, że poszukuję dwóch najlepiej takich samych modeli, w jednym z nich chciałbym mieć właśnie dysk 256-512 bo tu w grę wchodzą głównie filmy  (a yoga z 256 jest w zasięgu), w drugim natomiast nie ma to większego znaczenia, bo w grę wchodzi tylko mobilność i Corel.

Edytowane przez Adanai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoga ma tylko jedną wadę - dotykowy ekran. Nie dość, że rzadko/nigdy się z tego korzysta (kto by tam chciał mieć ekran uwalony palcami), to na dodatek jest błyszczący, co przy mobilnym sprzęcie jest nie najlepsze. Ale jednocześnie jest to IPS o bardzo wysokiej rozdzielczości, co jest mocnym plusem. Tak więc musisz zdecydować, na czym Ci bardziej zależy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozdzielczość faktycznie jest takim problemem? miałem styczność z MBP 15' gdzie jest 2880 x 1800 i wygląda to bardzo dobrze i raczej nie określiłbym tego jako złe, a interfejs systemowy można łatwo przeskalować. czy ktoś wie jak wygląda to w tym konkretnym przypadku?

Edytowane przez Adanai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...