Skocz do zawartości
szczery22

Dell u27113 hm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam taki mały dylemat na monitor się zdecydowałem ale aby osiągnąc rozdzielczość 2560x1440 trzeba mieć kabel display port m/m a na necie jest dużo takich kabli displayport obsługująca tylko fullhd ? więc jaki kabel kupić aby osiągnąc tą właśnie rozdzielczość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem że kabel DP powinnien to bez problemu udźwignąć ale masz tu link do strony producenta http://www.delock.de/produkte/F_92_Displayport_82423/merkmale.htmli wyraźnie pisze że do 1920x1080 ( zależności od monitora i systemu) i dlatego zgupiałem więc nie patrzeć na to i brać spokojnie ten kabel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znajdź innego producenta. Podaje standard DP 1.1, który powinien oferować rozdziałkę max. 2560x1440 60Hz, a jednocześnie piszą o 1920x1080.

 

Ja od siebie mogę polecić kable od Lindy, tylko tu już ceny zbliżają się do 100zł przy 1m.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałbym szybciej ale mnie zablokowali, tylko to jest kabel hdmi a on obsługuję tylko fullhd 1920x1080 nie wiem jak jest z wersją 1.4, ja bym proponował zwykły kabel dvi dual-link bądź DisplayPort (ma większą przepustliwość) ja mam taki i wszystko chodzi jak trzeba http://allegro.pl/kabel-displayport-m-displayport-m-2m-gold-premium-i4800654837.htmlpozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szczery za info. Monitor wgniata, jak dla mnie brzytwa obraz. Far Cry 4 wygląda niesamowicie. Mam pytanko jak ogarnąłeś dźwięk z głośników w monitorze? U mnie wyświetla się dell przy urządzeniach do odtwarzania, jest włączony ale cisza....

Edytowane przez fryteusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...