Skocz do zawartości
kacperm5

ocena zestawu + wybor gpu(800£)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupic komputer do gier. Mieszkam w uk, wiec wydac moge 800 £ na sama skrzynke. Postanowilem, ze zamowie wszystko w sklepie www.aria.co.uk. Ceny w uk po przeliczeniu na zl. roznia sie wiec podalem budzet w £. Takze niektorych czesci ktore sa np. na morele.pl nie ma we wczesniej podanym sklepie, wiec prosze o branie tego pod uwage.

Chcialbym uzyskac jak najwydajniejszy sprzet za te pieniadze. Oto zestaw, ktory pozwolilem sobie zbudowac:

procesor__________intel i5-4590

p.glowna__________gigabyte GA-B85M-D3H

Ram_______________2x4gb crucial cl9 1600mhz

Dysk 1____________wd blue 500 GB

Dysk 2____________samsung ssd 840 evo 128gb

Obudowa___________zalman z3 plus

Zasilacz__________be quiet 530W

System____________windows 7

Naped_____________samsung 224db 24x

Co o nim sadzicie?

Zastanawiam sie nad wyborem grafiki miedzy gtx 970 od msi + jedna gra lub w tej samej cenie Sapphire Radeon R9 290 Tri-X OC + 3 gry.

Takze mam dylemat co do monitora, mianowicie nie wiem czy wybrac 24" czy 22". Na ktorym z nich bedzie sie lepiej gralo ? Oczywiscie monitor nie wchodzi we wczesniej podana pule.

Edytowane przez kacperm5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

B85M-D3h odradzam- brak możliwości wymuszenia maksymalnego turbo na wszystkich rdzeniach przynajmniej na tej co ja mam.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...