Skocz do zawartości
Smokie

Corsair Link w zasilaczu i chłodzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, jest to mój pierwszy post na tym forum, rozpoczynający właściwie lawinę pytań odnośnie nowego PC, ale o tym kiedy indziej.

Stoję przed wyborem zasilacza do komputera, wybór właściwie padł na Corsair AX760, ale po głębszej analizie zastanawiam się nad Corsair AX760i. Różni się on tylko tym, że posiada dodatkowe złącze do podłączenia takiego adaptera:

 

 

4874_25_corsair_ax1200i_digital_atx_powe

 

 

Po podpięciu do płyty głównej wyświetla min. temperaturę i prędkość wiatraków. Wszystko jest niby jasne, ALE w niedalekiej przyszłości chcę dokupić cooler Corsair h100i.

W opisie jest zaznaczone, że posiada on również moduł Corsair Link, czy jest to to samo? Czy np. nie będę mógł sterować zasilaczem lub odwrotnie - opcjami chłodzenia?

 

 

 

H100i_Corsair_Link.png

 

 

Gdyby tego było mało, to istnieje jeszcze coś takiego jak Corsair Commander Mini

 

 

corsairlink_commander_mini_01.png

 

 

Czy do tego huba wpinam zasilacz, chłodzenie, dodatkowe coolery poprzez Corsair Link? Jakie dzięki temu zyskuję dodatkowe opcje?

Najlepiej gdyby osoba posiadająca coś takiego wyjaśniła krok po kroku jak to działa :)

 

Chciałbym uzyskać taki efekt:

 

 

 

19b-Link.jpg

 

 

 

Pomóżcie mi to rozgryźć  :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...