Skocz do zawartości
c3rb3r

Komputer do gier 4200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w końcu nadszedł czas na kupno nowego blaszaka. Będzie on wykorzystywany głownie do grania w nowe gry, takie jak Evolve, BF4, CS:GO, Dying Light, GTA V.

Budżet mam ściśle ograniczony do 4200zł

Ze starego pc nic nie mam, oprócz myszki klawiatury i monitora. Nowego systemu też będę potrzebował i zdecydowałem się na win 8.1.

Moja propozycja to:

http://www.morele.net/inventory/info/Mj7oLs/

Miałem mały problem z wyborem zasilacza i karty graficznej, więc inne propozycje/korekty zestawu mile widziane.

Mam też pytanie, czy wszystkie wybrane przeze mnie komponenty zmieściłyby się w tej obudowie.

Prosiłbym o szybką odpowiedź, ponieważ zestaw chciałbym zamówić najwyżej we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to teraz wygląda z tymi rzekomymi zakłamaniami Nvidii ze specyfikacją GTX 970. Lepiej kupić r9 290/290x czy GTX 970. Gram tylko w wyłącznie w FullHD. Co będzie lepsze do podanych przeze mnie gier? Jeżeli faktycznie warto dołożyć do tego CoolerMastera to wygląda na to, że dodatkowe 50 zł będę musiał uciułać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć tańszą obudowę. Np tą

 

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m40-pure-black-atx-usb3-0-ssd-ready-3x120mm-bez-zasilacza-spc077-529266/

 

Kartę możesz spokojnie brać GTX 970. Zwłaszcza że nie grasz w gry wygające pełnej pamięci. Ale oczywiście jak nie masz nic do AMD to śmiało możesz brać R9 290 również od MSI lub ASUSA. Jednak GTX 970 są troszkę chłodniejsze i mniej prądożerne. Jednak z tym prądem nie jest aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowę wybrałem głównie z uwagi na specyficzny i jak dla mnie fajny wygląd ;P

Co do karty to chodziło mi o to, która jest po prostu lepsza do podanych gier(żeby miała więcej fps), bo czy amd jest bardziej prądożerne czy nawet cieplejsze to mi to lata :D

Po prostu szukam jak najlepszej karty graficznej do tego zestawu(uwzględniając oczywiście budżet).

Edytowane przez ThePatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, chyba zostane przy gtx 970(kultura pracy), ale tak poza tym to wszystkie części będą pasowały i zmieszczą się w tej obudowie ? Troszkę się tylko boję, co to będzie jak gry zaczną faktycznie wykorzystywać te 4Gb vramu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To weź R9 290. MSI i ASUS ma podobne chłodzenie w tym R9 290, więc będą miały podobną kulturę pracy. Tylko mocniej się grzały i pobierały wiecej prądu.  Co byś nie wziął będziesz zadowolony. Zwłaszcza w tych grach co nie mają specjalnie dużych wymagań jeśli chodzi o pamięć. Do obudowy wszystko się śmieści bez problemu.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...