Skocz do zawartości
Emoniusz

PC z części z IEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Już w następny weekend odbędzie się IEM w Katowicach i w związku z tym x-kom przedstawił promocyjną ofertę podzespołów : http://www.x-kom.pl/?news=2404, ponad to mówią że będzie tego więcej !

 

No jak promocja to grzechem by było akurat teraz nie złożyć PC   8)

 

I moje pytanie brzmi , czy z owych podzespołów warto złożyć PC (w porównaniu do artykułu "Jaki komputer kupić?")

Komputer miałby służyć głównie do grania no ale wiadomo że Explorera też musi uruchomić

Jeżeli tak to poproszę o propozycję gotowego zestawu, gdyż jestem kompletnie zielony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy na pewno chcesz się po to przebijać do ich stanowiska ? :)

 

jak tak to rób jak za komuny - bierz wszystko co możesz kupić ;)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego samego się obawiam - jak zobaczyłem ceny 16gb ramu to mi oczy zabłysły, i uznałem że chyba przybliżę zakup (planowałem i tak KIEDYŚ zakupić), gdyby nie to że nie mieszkam w Katowicach to pewnie sam bym tam stał - i mam wrażenie że BARDZO dużo osób zrobi podobnie, bo promocje są naprawdę BARDZO opłacalne - jeśli uda Ci się coś wyrwać to super, spora oszczędność dla Ciebie, ale nie nastawiałbym się na złożenie całego komputera bo dużo osób też będzie chciało skorzystać z tej oferty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszki jak na otwarciu Biedronki :twisted:  . Oczywiście wiadomo że zakupy będą uzależnione od ilości sztuk które się błyskawicznie rozejdą ale skoro już mowa o zaoszczędzeniu nie 30 zł a czegoś w granicach ~(no sporo) , to przecież warto popedałować . Też planowałem kupno PC na za kiedyś , na wakacje , albo za rok , no ale jak się uda to czemu nie teraz. Przecież całego PC nie trzeba u nich kupić , samą główną wyrwać to już by był sukces. Dzięki krzyssp , chyba się przyda jakiś kask albo coś  :D

Edytowane przez Emoniusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że bardzo lubię to forum i bardzo mi pomogło a i dostać się na IEM jest ciężko i drogo, mogę Ci/wam pomóc. Sam będę tam jako pracownik na jednym  stoisku wielu rożnych firm wiec możemy się dogadać jakoś że "wyciągnę" Cię z kolejki i zaproszę od razu do kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Z tego co widzę opłaca się brać wszystko oprócz podkładki asus strix glide speed.
Znaczy kupić się opłaca, ale żeby specjalnie stać i czekać to już nie bo w sklepach jest w podobnej cenie
http://www.ceneo.pl/32846068

 

@up

Drogo? 50zł to nie są kokosy, ale taniocha to też nie jest. Na stronie podają, że wejście jest darmowe, a bilet gwarantujący wejście i dedykowaną kolejkę kosztuje właśnie 50zł.
Stąd moje pytanie. Jak to z tymi kolejkami jest? Jak zapłacisz to stoisz ok. 5 minut, a może nadal pół dnia? Jak nie zapłacisz to stoisz i możesz się nie doczekać i bez koczowania jak za promocją -90% się nie obejdzie? 

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...