Skocz do zawartości
cracko

Ahhh mieć takie coś

Rekomendowane odpowiedzi

Btw - jak ktoś chce to mu moge podać namiary w KRK gdzie tak ładnie mu wytną bok obudowy laserem!

http://www.overclocking.pl/modules.php?nam...=article&sid=36

 

 

 

btw mam pytanie offtopicowe. na jakiej zasadzie działa ta katoda reagująca na dźwięk. - to sie gdzieś czunik na wooferku umieszcza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw - jak ktoś chce to mu moge podać namiary w KRK gdzie tak ładnie mu wytną bok obudowy laserem!

http://www.overclocking.pl/modules.php?nam...=article&sid=36

 

 

 

btw mam pytanie offtopicowe. na jakiej zasadzie działa ta katoda reagująca na dźwięk. - to  sie gdzieś czunik na wooferku umieszcza ?

Cracko !!! nie nabijaj sobie postow !!! Twoje topici nie wnosza nic nowego!!! podajesz tylko linki do jakichs innych stron! Przestan tak robic !!!!

 

Na dodatek to juz kolejny topic z linkiem do www.overclocking.pl !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracko !!! nie nabijaj sobie postow !!! Twoje topici nie wnosza nic nowego!!! podajesz tylko linki do jakichs innych stron! Przestan tak robic !!!!

Na dodatek to juz kolejny topic z linkiem do www.overclocking.pl !!!!!!

To fakt, też juz na to zwróciłem uwage Cracko :evil: ...

 

A wracając do tematu, za niedługo będe cioł bok i może górną blache w obudowie to zdam relacje co i jak.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że niektórzy na tym forum patrzą tylko na posty... A przecież nie o to tu chodzi...

P.S. =L@win@h= - boisz się, że cię cracko dogoni...  :twisted:

akurat o to sie nie boje... bo poprostu mi nie zalezy na ilosci postow... sam zobacz ile juz jestem na forum i jak niewiele mam postow... za to denerwuja mnie ludzie ktorzy zaloza nowy temat ktory jest bezsensu aby tylko postow ponabijac troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...