Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam składam kompa i moje pytanie czy to zestawienie jest ok,  wszystko będzie kompatybilne, czy zasilacz jest odpowiedni 

Dysk twardy SEGATE 2TB model ST2000DX001 i kartę sieciowa tp link tl-wn951n posiadam resztę kupie

 

Płyta Główna

 

Płyta główna ASRock X99 OC FORMULA, X99, QuadDDR4-1866, SATA3, USB3.0, RAID, SLI, CROSSFIRE, LAN, E-ATX

 

Procesor

 

Procesor Intel Core i7-5820K LGA2011 64bit 3.3GHz 140W 15MB BOX (BX80648I75820K)

 

Grafika

 

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 980 OC, 4GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, 3xDP (GV-N980WF3OC-4GD)

 

RAM

 

Pamięć Crucial 4GB DDR4 2666MHz CL16 (BLE4G4D26AFEA)

 

SSD na M2

 

Dysk SSD Transcend 120GB M.2 SSD SATA (TS128GMTS600)

 

Obudowa

 

Obudowa Nzxt Phantom 630 Big-Tower Grafitowy (CA-P630W-G1)

 

Chłodzenie na procka jeszcze nie wybrałem  (jakieś propozycje)

 

Co o tym sądzicie czy warto czy morze jakiś inny podzespół w tej samej cenie (lub niższej) i tymi samymi morzliwościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, bierzesz 5820k i 980 a do tego 4 gb ramu, orginalnie. Nie wiem co Ty chcesz robic ale dzis optymalnie jest miec te 8gb. Nawiasem mowiac blagam Cie, znajdz cos tanszego i za te pieniadze kup slownik.

Kości będą dwie

 

Do gier ogólnie do multimediów 

Do programowania możliwe że będę robił na nim rendering 

Edytowane przez Vitas1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc 

Więc poskładałem ten komputer z podzespołów wymienionych wyżej i mam problem karta graficzna działa ale na monitorze brak sygnału więc włożyłem do nowego kompa gforce gtx 220 ze starego kompa i niestety nic, ten sam efekt obie karty działają wentylatorki się kręcą ale nie wyświetlają obrazu,  wydaje mi się że wszystko pokładłem dobrze jednak jest to mój pierwszy komputer który poskładałem więc mogłem popełnić jakiś błąd.

Czytałem że karty karty N-Vidi często tak robią na kablu HDMI ale podłączałem obie na HDMI i DVI i gtx 220 na HDMI cały czas działa poprawnie (na starym kompie) więc to pewnie nie wina kart 

Czy ktoś ma jakiś pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...