Skocz do zawartości
TheMasterpiece

Radeon R9 390 - producent

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi jeszcze odpowiedzieć, czy system chłodzenia Gigabyte Windforce 2x i 3x działają jak wiatraki MSI czy Asusa(włączają się dopiero pod obciążeniem)?

 

Sorki, ale jestem strasznie dociekliwy, jeśli chodzi o nowe zakupy :grin:

Edytowane przez TheMasterpiece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi jeszcze odpowiedzieć, czy system chłodzenia Gigabyte Windforce 2x i 3x działają jak wiatraki MSI czy Asusa(włączają się dopiero pod obciążeniem)?

 

Sorki, ale jestem strasznie dociekliwy, jeśli chodzi o nowe zakupy :grin:

 

390 od Gigabyte jest w wersji x2 i posiada chłodzenie pół-pasywne czyli tak jak piszesz, wiatraki włączają się przy około 60 st. C (0dB Semi-Passive Dual 90mm Fan)

 

Mogę zakupić za 1250 zł radka od XFX, waszym zdaniem warto w tego producenta inwestować czy dołożyć 100-150 zł i kupić wersję od MSI lub Gigabyte'a?

 

Zależy mi w sumie na tym jak ta wersja wypada na tle innych?

 

Osobiście bym dołożył ale niech się ktoś inny wypowie bo o XFX nie wiem zbyt wiele. Jedynie tyle że kolega miał XFX HD 6850 i narzekał na hałas.

 

Ja też mam podobny dylemat ale ja najbardziej obawiam się piszczących cewek. Ziomek kupił tydzień temu R9 390 MSI Gaming i piszczenie nie do zniesienia oraz artefakty i częste resetowanie się sterownika. Oddał kartę zaraz na drugi dzień i jak na razie czeka do tej pory.

Miałem też brać MSI ale po tym incydencie odechciało mi się i zastanawiam się nad Gigabyte G1 Gaming lub Asus Strix.

 

PS.: Myślałem że piszczenie to problem głównie GTX 970

Edytowane przez SynMariana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...