Skocz do zawartości
jogi

Seagate <-> Maxtor [120GB & 8MBcache]

Rekomendowane odpowiedzi

532PLN ;-/ coraz bardziej kusi mnie jednak Maxtor ze wzgledu na fakt, ze moze byc z 3letnia gwarancja :) do niedzieli chyba nie wytrzymam :) :) 530PLN+20PLN(2lata gwarancji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na serwerku na lanie dyski 2x 20gb tzw slimy maxtor

mają 1.5 roku i są niesłyszalne (robią za ftp dla userów na lanie -filmy i takie tam :D 24 na dobe i są ledwo letnie bez wiatraka)

poprzednio były:

1x barak coś ~~15gb już nie pamiętam -padł po 8 miechach

2x barak 20gb po 3 miechach (zatarł się od gorąca a wył jak świnia :evil: a drugi bez żadnych objawów)

u siebie w kompie mam maxtora 60gb i specjalnie rozebrałem obudowe żeby go posłuchać: jakieś delikatne tykanie(jak przyłożyłem ucho) czasem a ma 6 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie zdziwiło ze tyle dyskow ma jeszcze 3 letnia gwarancje :? Zdarzał mi sie przegladac strony sklpeow ale nie zauwazałem takich szcegołow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby Ci to powiedziec, jak na razie to SATA nie jest zadna rewelacją oprocz tego, ze wiecej placisz za dysk :? Wydaje mi sie, za ok. pol roku bedzie mozna powiedziec, ze osiagi na zwyklym IDE sa gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze dzis w tym sklepie ceny, ale z czesciami do komp to jest tak, ze w pogoni za pojemnoscia/predkoscia dorzucasz po 20-30PLN i tak sie gromadzi roznica 200PLN :) :) ja na razie spasuje i wezme IDE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i G*** wyjdzie z Maxtora, gwarancje 3letnia mozna dokupic do okreslonych modeli z 2MB cache :( tak wiec niestety/stety zamowilem Barake7 120GB 8MB cache z 3letnia gwarancja, jak cos poleci to chociaz bede mogl spokojnie reklamowac. Jak pisalem wczesniej, Caviar odpadl w przedbiegach ze wzgledu na halas :(

 

pozdrawiam, jak zamontuje i poinstaluje jutro system do powiem jak sie sprawuje sprzet

 

Jogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Siriusie jest  36 miechów chyba że mają jakiś błąd na stronie.Pisz do nich na maila ja przed chwila pisałem i dostałem odp :D, ale nie o dysk :) tylko o pamięci

:) :) dzieki za info! dzwonilem do nich i rzeczywiscie - gwar 36miechow :) link podeslalem firmie, ktora sprowadza dla mnie B7, zobaczymy czy uda im sie to zorganizowac po bardziej przystepnej cenie niz ma Sirius.

 

Jogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...