Skocz do zawartości
dezke

PC/Laptop do Football Managera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję odrobiny pomocy przy zakupie nowego komputera, wobec którego wymagania są dość specyficzne - ma uciągnąć Football Managera 2016 :). Moje pytanie to przede wszystkim jak mocnej karty graficznej potrzebuję, w tej grze z tego co się orientuje liczy się przede wszystkim wydajność procesora. Animacje meczu 3D zdecydowanie mogę sobie odpuścić, zadowolę się symulacją przebiegu meczu bez animacii.

 

Mój kandydat to używany Dell E6420, procesor i5 2540m, 4 GB ramu, grafika intel HD3000. matryca 1600x900. Jest sporo poleasingowych sztuk na allegro, cena bardzo przystępna, procesor i5 dla mnie, prawie laika, brzmi zachęcająco, tylko martwi mnie czy nie pożałuję zakupu przez słabą grafikę. Z tego co popatrzyłem to w testach wypada nieco lepiej niż rekomendowana dla FM 2015 (dla wersji 2016 nie podano jeszcze wymagań sprzętowych) GeForce 5900 Ultra, jednak wciąż mam wątpliwości, nigdzie w internetach nie znalazłem potwierdzenia, że na takiej konfiguracji da się komfortowo grać. Przytoczę jeszcze rekomendowane wymagania dla FM 2015:

Pentium 4 2.2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7/8), karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 Ultra lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8

 

 

 

Jeśli jednak ten Dell to Waszym zdaniem nieporozumienie w takim zastosowaniu to proszę o opinię czy zestaw za 1200 z wrześniowego zestawienia PurePC (http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2015?page=0,3) jest dobrym wyborem.

 

 

Górna granica budżetu na PC to 1500.

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za Wasz czas

Edytowane przez dezke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...