Skocz do zawartości
Kubek81

WRC 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nidługo wychodzi nowa odsłona WRC. Jako osoba które lubi sie pościgać bardzo zastanawiam sie nad tą częścią. Macie jakieś odczucia i doświadczenia co do poprzednich części? Jak dla mnie ta zapowiada się bardzo obiecująco :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię rajdy ale ta gra ma premierę w grudniu :) Pozatym ma uboższy content. Brak rajdu Polski. Auta z 2010r. Ja potrzebuję czegoś świeżego i aktualnego (Rajdy 2015) a to wszystko ma WRC 5. Już nie spominając że wychodzi 9 października :)

Edytowane przez Kubek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nidługo wychodzi nowa odsłona WRC. Jako osoba które lubi sie pościgać bardzo zastanawiam sie nad tą częścią. Macie jakieś odczucia i doświadczenia co do poprzednich części? Jak dla mnie ta zapowiada się bardzo obiecująco :)

Jest zapowiedziane demo wiec sam będziesz mógł sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też czekam na tą grę. Póki co są wymagania sprzętowe. Wygląda to całkiem nieźle

 

Wymagania sprzętowe WRC 5 – minimalne:
  • System: Windows 7
  • Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X2
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GTX / AMD Radeon HD 5750
  • DirectX: Wersja 9.0c, Shader Model 3
  • Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca
Wymagania sprzętowe WRC 5 – rekomendowane:
  • System: Windows 7 / Windows 8
  • Procesor: Intel Core i5 2500 / AMD FX 8150
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX780 / AMD Radeon R9 290
  • DirectX: wersja 11
  • Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dno dna i 10m mułu nad nią, model jazdy nie istnieje. gra się tnie pomimo wyświetlanych wg frapsa 60klatek to wygląda to tak jakby było ich 20. Szkoda na nią złamanego grosza.

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - nie wymagam żeby gra "rajdowa" była ładna....

Ale jak wyżej: model jazdy to karton, oprawa wizualna to karton, dźwięki to karton...
Optymalizacji brak... 

Szkoda że temat samochodówek na PC ostatnio leży kompletnie...
Zostaje nowy DiRT - choć też nadziei sobie po nim nie robię...

NFS to odcinanie kuponów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje boje zakończyłem na NSF 5 Porsche Unleashed i rewelacyjny factory driver oraz Colin McRae Rally 1,2. Moje boje z kierownicą i pedałami bezcenne.

No, ale latka lecą i koniec ekscesów..

 

Trochę korci Project CARS... ale nie ma czasu.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch 1.03 poprawia płynność wyświetlanego obrazu przez co odbiór gry się poprawił. można pograć jako taki wypełniacz pomiędzy innymi grami. 

Szczerze mówiąc nie doświadczyłem Twoich problemów z płynnością jazdy. Tymbardziej jeśli mam słabszy sprzęt od Ciebie. Inna sprawa że nie gram na max detalach.

Co do wyższego komentarza komentarza że dźwięk to karton to niestety ale ktoś chyba upadł na głowę, dźwięki samochodów są świetnie nagrane. Byłem na kilku rajdach i tak brzmią samochody rajdowe :)

Model jazdy to połączenie arcade i symulacji dzięki czemu nie trzeba być ekspertem w symulacjach aby się dobrze pobawić. Na uwagę poza licencją która daje tak dużo fajnych elementów mógłbym wymienić właśnie odgłosy samochodów, kurz i brud który potrafi oblepić cały samochód, zniszczenia samochodu które znacząco potrafia wpłynąć na jazdę i zajęte miejsce, modyfikacje samochodów, naprawianie ich, model kariery. Fajny tryb wieloosobowy do którego wystarczy tylko jeden komputer i jedna wersja gry. Kariera Na początku jest dość łatwa ale czym dalej tym trudniej i trzeba włożyć więcej koncentracji i wysiłku. Także moge polecić z czystym sumieniem. Gram kilka dni i mam ochote do tej gry wracać :)

I nie porównuję z Dirtem bo to inna para kaloszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na forum 17 i od razu tego samego dnia zakładasz  temat o tej grze..Pięć postów i dziwne wszystkie w tym właśnie jednym temacie.

Samo założenie już brzmi jak reklama cyt:

 

Jak dla mnie ta zapowiada się bardzo obiecująco

Nie wiem po czym to wnosiłeś nie widząc (podobno) gry,skoro pytasz innych.

Ostatni post  szkoda wręcz komentować,że zacytuje:

 

Model jazdy to połączenie arcade i symulacji

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...