Skocz do zawartości
Pretous

Laptop do 1400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje laptopa do 1400zł. Laptop będzie służył głównie do przeglądania internetu, prac biurowych oraz małowymagających gier MMO pokroju Nostale. Zastanawiałem się nad tym modelem :

http://www.x-kom.pl/p/242890-notebook-laptop-15-6-acer-e5-571-i3-4005u-4gb-500-dvd-rw.html?partnerid=100327593&sm12=MTI=&ts=1443118563&token=f8b4c5b13c4aa56d6883316270847f03

lecz chciałbym także usłyszeć wasze opinie w tej sprawie. Z góry dziękuje ;)

 

 

Edytowane przez Pretous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używki cię nie interesują to ... bida Panie z nędzą.

Zainteresuj się Dellami serii E6xxx, często mają conajmniej 12msc gwary

 

http://allegro.pl/laptop-dell-e6520-i7-2-7ghz-4gb-320gb-rw-w7-hd-fv-i5516990192.html

http://allegro.pl/laptop-dell-e6520-i7-2-7ghz-4gb-320gb-rw-w7-hd-fv-i5516990192.html

 

i wiele innych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad tym lenovo osobiście sam myślałem lecz nie mogłem znaleść do niego żadnych testów. Mówisz, że jest chłodny, jedyne co by mnie interesowało to jego jakość wykonania bo takto wszystko inne mówi mi, żeby <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego lenovo ;)


Chociaż znowu słysze z innych stron, że ten lenovo to jeden z najgorszych w tej cenie jeśli chodzi o wykonanie.

Edytowane przez Pretous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie wybrał della.

Do takiego użytkowania i3 spokojnie wystarczy

 

Jak Ci wydajność desktopowego Core 2 duo w 2015 roku styknie do komfortowej zabawy.

 

 

raczej nie tylko nowe

 

Rozumiem...ale..

 

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3350P-vs-Intel-Core-i3-4005U

 

Wiesz, jakie będziesz miał odczucie pracując na nim?

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Ty masz swoje, a ja swoje. Po to jest forum, by wyrazić opinię, a autor tematu sam zdecyduje.

Masz CAŁKOWITĄ rację pod tym względem.

 

A nie odpuszczam, właśnie by autor mógł sobie poczytać nasze opinie na ten temat być może dla niego istotne.

Przecież ani nie krzyczę, ani nie neguję... Na tym polega rozmowa.

 

Mówisz, że bez sensu jest porównywać używkę do nówki? Cóż baaardzo ciekawe.

To niby jak to ma być rozumiane, skoro używka jest wydajniejsza, lepsza jakościowo, daje większy komfort pracy i na dodatek jeszcze dają gwarancję, tu, 6 msc, ale są i takie z 12msc. Myślisz, że niewarta sprawa rozważenia?

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tutaj chodzi o to, że raz kupiłem używkę która padła po 2 miesiącach użytkowania więc jestem do takich rzeczy zrażony poprostu ;/ Tylko nowe i proszę cie nie przekonuj mnie do używek bo to strata czasu.


A PS. do porównania z CPUBoss sam posiadam właśnie I5 3350P w kompie i skoro to jest tak mała róznica w wydajności to ten I3 bedzie aż ponadto co od niego wymagam ;) tutaj tylko kwestia czy warto dopłacać do Della z dedykowaną grafiką za 1550 zł czy <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego Vosto za 1500zł. Do takiego urzytkowania jakie podałem wyżej. Te zastosowanie sie zmienią za ~3 lata na magazyn plików i przenośne centrum multimedialne ;) (powłoka błyszcząca deklasuje 3 della)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nie przekonuję, bo sam kupiłem "używkę" 4 miesięczną za 50% ceny (16 000zł / brutto) do dziś, czyli po 4 latach chodzi .. 0 awarii. 3 lata NBD.

 

Z pewnym nastawieniem , nie walczy się.

 

To są Twoje pieniądze i szanuję to. Co, nie oznacza, że rozsądnie wydane.  (I5 3350P - a Ty myślisz, żę czemu ten akurat procek w dyskusję wpiąłem?!)

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejaj formatowanego tekstu, teraz zerknij sobie na post #21

 

Każdy tekst leci przez notatnika, chyba, że celowo ze stopki wkleję. Powinien być czysty.

Jak widać nie jest, ale na białym tle tego nie widzę. Czasem odcień zauważę, ale to jest losowe. Musiałbym mieć włączony ciemny skin, ale Nacht nie posiada najnowszych postów u góry, a na tym mi zależy. Dust blue, również. Da się to indywidualnie, kolorystycznie, dopasować w Agile (kolorki z Dusta)? Wiem, można skorzystać z "Wyświetl nową zawartość", ale to nie to samo.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...