Skocz do zawartości
GuC!o^

nowy proc czy grafa??

Rekomendowane odpowiedzi

siema !! mój obecny proc to athlon 2000+(1,67) i of kors HIS raeon 9500 128DDR!! kompa wykorzystuje przeważnie do gier dla tego oczekuje wydajności dużej od kompa!! a więc !! tak czy większą wydajność uzyskam przy zmianie proca na athlona 2600+(2.83) czy na radeonka 9700 ?? pliss !! bo już szajby dostaje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugie - zamiana radka 9500 na 9700. W moim przypadku przy athlonie 1800 na radku 9000 pro w 3d mark 2001 SE było 7780, a przy athlonie 2600 8350. Więc sama zamiana procka niewiele ci da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema !! mój obecny proc to athlon 2000+(1,67) i of kors HIS raeon 9500 128DDR!! kompa wykorzystuje przeważnie do gier dla tego oczekuje wydajności dużej od kompa!! a więc !! tak czy większą wydajność uzyskam przy zmianie proca na athlona 2600+(2.83) czy na radeonka 9700 ?? pliss !! bo już szajby dostaje!!

wymien sobie lepiej powietrze w oponach- z zimowego na letnie

:twisted:

 

 

ps.wymiana proca g.... da wiec kup se od razu 9800pro

 

btw-trzeba byc niezłym lamerem by pytac co da wieksza wydajnosc w grach- grafa czy zmiana procka taktujacego szybciej o niecałe 0,5ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa chyba ci więcej w tym wypadku da. Ale możesz zrobić tak Kupić nową grafe i wymienic tego sowjego 2000+ na 1700+ z dobrej seri  :!:  :!:  :!:

nic dodac nic ujac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema !! mój obecny proc to athlon 2000+(1,67) i of kors HIS raeon 9500 128DDR!! kompa wykorzystuje przeważnie do gier dla tego oczekuje wydajności dużej od kompa!! a więc !! tak czy większą wydajność uzyskam przy zmianie proca na athlona 2600+(2.83) czy na radeonka 9700 ?? pliss !! bo już szajby dostaje!!

myszke se zmień, buahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, GuC!o^ to maksymalista ;P

 

Na twoim miejscu poczekalbym pare lat na zmiane procka lub

grafiki, miedzyczasem zrobilbym np. chlodzenie wodne, duzo

w tym frajdy

 

Co do twoich 3dmarkow,to jest dziwne, powinno byc ponad 10K,

tak jak nadi mowil,zainstaluj omegi,bedzie duzy przyrost mocy

w porownaniu z firmowymi sterownikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gryzoń i monitor do piekła :twisted: ale szczerze to oczywiście grafa do wymiany,a procek na 1700 jak to sugerowano wyżej-jeszcze są do dostania za ok 260 pln-sam bym chętnie wymienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie wszystko w twoim kompie jest cacy (oprocz monitorka zamiast kupowac radka 9700 kup se pozadny monitor 17" lub jakis 15'' lcd) Co do grafy jest ok, zmoduj ja jakims softem w radzia 9700 i bedzie cacy, a co do proca to na tej plycie da sie go troche podkrecic i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i pozdrowienia dla stałych i nałogowych forumowiczów za cenne wskazówki......-najlepiej o nic nie pytać bo i tak zbesztacie

Nie o to chodzi, ale GuC!o^ ma bardzo dobry konfig a już coś chce zmieniać, więc w opini wielu rozsondnych ludzi jest to niepoważne, ale jego wybór (ma do tego pełne prawo). A nam pozostaje tylko :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ale ludzie są inni :evil: ja sobie gram we wszystko na high bez cięcia :twisted: a tu jakiś laps chce zamiast 80FPS mieć 100FPS :lol: jak rozpoznasz różnice samym okiem to jesteś dobry!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niektórzy z was są głupi !! powiedziałem żabyście mi doradzili a nie mówili ze jestem głupi !! :evil: jestem maniakiem szybkości i chce mieć super wypas który starczał by mi na kilka lat !! darujcie sobie txt o zmianie głowy !! :x typowi nabijacze postów!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe wymieniac taki sprzet, to ciekawe co ja mam powiedziec :?

 

a tak BTW to chyba wiadomo ze wiekszy przyrost mocy da ci zmiana grafy, a najlepiej tego i tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czaje GuC!o^ nie podkręca sprzętu i dlatego chce zmienić bo popatrzcie ile ma w marku :twisted: to bez OC a sprzęt bez OC wypada raczej słabo więc widze powody 8) jeśli tak jest to zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe wymieniac taki sprzet, to ciekawe co ja mam powiedziec :?

 

a tak BTW to chyba wiadomo ze wiekszy przyrost mocy da ci zmiana grafy, a najlepiej tego i tego ;)

haha a co ja mam powiedizec ? niecale 4000 w 3dmark01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...