Skocz do zawartości
bpjl

VW Tiguan - co to za złącze

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Znajomy ma w swoim Tiguanie zamontowany jakiś uchwyt i obaj jesteśmy ciekawi co tam może pasować Kupił samochód z zamontowanym czymś takim:

IMAG0295.jpg

Orientujecie się może co to za złącze? Może jakiś telefon albo palmtop? A może ktoś zna symbol takiego gniazda?

Edytowane przez bpjl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To złącze do kołyski w którą dopiero wkładasz telefon. Nie rozpoznaję wyjścia, więc albo to jakiś zgrzybiały Helmut zamontował, i będzie pasowało z uchwytem do starej Nokii, albo do siemensa. Tak czy owak- znalezienie pasującego adaptera zajmie wieki. A demontaż zostawi dziury. Jego decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe złącze pod telefon z wyprowadzeniem sygnału na dach i ładowaniem - do tego dokładało się adapter pasujący do konkretnego telefonu, np.:

564564564_zps0ee1b2a5.jpg

 

O ile kojarzę, można też było w to wpiąć chyba nawet adapter BT (przynajmniej widziałem takie rozwiązanie w Multivanie)

Edytowane przez Janisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się dziwiłem- dlaczego Helmuty wstawiają te ścierwo, a później gubią jedyny na świecie pasujący adapter. Btw- strona internetowa jest martwa. I jedyne co znalazłem z sensem to:

http://www.telefonkonsolen-shop.de/KUDA-Komplettpaket-FWD-Ladehalter/?force_sid=7k1iat8cln03o8q2oo1jlla583

 

Jak już odkręciliście- to wstawcie tam cztery medaliki Św. Krzysztofa. Jezeli ktoś wierzy- to jego wola, jak nie- nie będzie dziur w desce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...