Skocz do zawartości
blackholesun

czy gtx 960 pójdzie na moim sprzęcie?

Rekomendowane odpowiedzi

Sześć lat temu dzięki pomocy forumowiczów złożyłem komp do grania dla syna. Rety, już sześć lat :-o

W każdym razie do LoLa wystarcza ;) ale fajnie byłoby pograć w Wieśka 3.

 

Pytanie do Was: czy na sprzęcie, który mam opisany w sygnaturce pójdzie jakaś nowoczesna karta graficzna w okolicach 900 zł?

Czy wymiana dotychczasowego gtx 260 na coś nowego ma sens? Jeśli tak, co polecacie - widziałem, że w tej cenie polecana jest bodajże gtx 960.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby udało Ci się podkręcić tego proca na jakieś ~4,0 Ghz (lub najlepiej jeszcze wyżej) to spokojnie możesz ładować nawet kartę pokroju GTX970.

Sam na podkręconym do 3,8Ghz w połączeniu z R9 270 grałem w Wiesława 3 na FHD i średnich detalach.

Oprócz nowej karty graficznej dołożyłbym do zestawu dodatkowe 4GB ramu.

 

GTX960 szukaj w wersji 4GB, najlepiej poniżej 900 zł np. taka:

 

http://www.ceneo.pl/39846621#mh=d3b40DjH08004evgaoUHuM3G7Gkgl2JaIV4sXOCEkyhOQpTqyVZMTgn7jqKJIkHnUlDtJfytdjGUvZb7xxwEvco1BkQ4o0HXNXflM6wAorOxPJZdF8NhpjywyRrXAVH_3Eqy6OiVTiuFeoL3tRoW23ISOyGCyUpX20qZoGQJT6IH4DAVOHbPh5QpfJbSraGRBW5iqsg2

Edytowane przez Piehursson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za pomoc. Już wyżej nie będę kręcił, bo sprzęt trochę lat ma, jest nieco podkręcony, a ja nie znam się na tyle, by tego nie spieprzyć ;-)

Czy mógłbyś mi jeszcze podpowiedzieć jaki ram dołożyć do tego co jest? szukać takiego samego jak mam, czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...