Skocz do zawartości
rabbit211

i5- 3450 i padnięta Gigabyte GA-B65-D3V... co w zamian?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Podczas stawiania systemu na zestawie siostrzeńca padł mi zasilacz, a wraz z nim jak okazało się później mobo:/ 

szukałem identycznej płyty ale nic z tego. Proszę o pomoc w doborze czegoś w zamian:) budżet tak ok 300zł i żeby można dobić do stabilnych 4ghz.

 

Z góry wielkie dzięki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kręcić tego I5 to tylko płyty na P67 / Z77 .

 

Np. Asrock P67 Pro3 , Asrock Z77 Pro3/Pro4 , MSI Z77A-G43 ew. coś droższego z wyższej półki jak np. Asrock Z77 Extreme 4 czy MSI Z77A-G45 .

 

Asrock P67 Pro3 ma dobrą i chłodzoną sekcję zasilania , lepszą niż budżetowe płyty na Z77 ale nie ma gniazda USB 3.0 na płycie , poza tym chipset nie obsługuje integry z CPU .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może asus p8z77 taki jak mam w sygnaturze?

Na moim procku bez K, po wciśnięciu w biosie w opcjach OC - przycisku oc tune - komp automatycznie podkręca się na najwyższą stabilną wartość - u mnie wskakuje na 4011MHz.

 

edit:

tak z ciekawości - co to był za zasilacz?

Edytowane przez MiG29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche droga chyba bedzie:/, a zasilacz inbox 500W, myslałem, że do takiego sprzętu nie wkłada sie takich złomów...

Zapytaj się w najbliższym małym sklepiku z komputerami, czy mają jakieś zaległe płyty albo używki w dobrym stanie pod ten procesor (najszybciej B75). Czasem coś się znajdzie na dnie magazynu ;) Jeśli nie robisz OC to praktycznie dowolna płyta może być, byle format i ilość gniazd była odpowiednia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do kupienia trzy modele asusa p8p67 i nie wiem który będzie najlepszy, oto one:

 

proszę o pomoc w wyborze:)

Wybierz najtańszą ;) Przecież nie będziesz tam jakiegoś mega wypasu wkładał do kompletu :)

Stary komputer więc nie ma co worka pieniędzy w niego ładować. Za rok~dwa będzie już bardzo niemodny i małolat będzie chciał go wymienić ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...