Skocz do zawartości
daniellos

Karta dźwiękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy jest sens dokładać zewnętrzną kartę dźwiękową do płyty głównej MSI Z77A-G45 GAMING - na płycie jest układ ALC892 ? 
Karta jest podpięta pod mini wieżę PHILIPS MCM3000/12 i częściej pod słuchawki Audio-Technica ATH-M50x.
Na komputerze troszkę słucham muzyki ale w większości to TS + gry. W grach pokroju CS Go mam problemy z pozycjonowaniem odgłosów ale nie wiem czy to wina audio czy gumowego ucha ;)

Jeśli tak to jaką kartę na PCIe polecacie? Budżet nie sprecyzowany ale powiedzmy jakieś 300zł - im mniej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xonar DX:

 

http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dx-xd-pci-express-x1-system-7-1-wyjscie-spdif-do-vga-z-hdm-24-bity-187044/

 

Posiadam od miesiąca i jestem zadowolony. W grach nawet obsługuje EAX chociaż to dzisiaj raczej przeżytek. Dobrze pozycjonuje dźwięk również na słuchawkach stereo. Jedyna wada to brak wzmacniancza sluchawek, ale w przypadku twoich to może i nawet są zbędne. Nie mam zaufania co do takich wzmacniaczy. Dla mnie liczy się brzmienie, a nie tylko głośność. A ta i tak jest przyzwoita. Posiadam Beyerdynamic DT 660, a głośniki to Logitech z-5500.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...