Skocz do zawartości
Iean

Pomysł na zmianę zestawu ITX za 3200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze jestem ciekaw czy któryś z was ma jakiś pomysł co można wymienić w tym zestawie:

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_styczen_2016?page=0,24

Osobiście planuje kupno takiego komputera i jestem w stanie dopłacić te 200-300 zł więcej za coś trochę lepszego. W pierwszej kolejności i tak wezmę inny dysk http://www.morele.net/dysk-western-digital-red-3-5-1tb-sata-600-7200-64mb-cache-wd10efrx-498600/dodatkowo jestem pewny że z kart graficznych wezmę radeona i tu pojawia się moje zapytanie czy jest może jakiś inny radeon trochę droższy ale z trochę lepszą wydajnością i pasujący pod resztę komponentów.Natomiast jeśli ktoś z was ma jeszcze jakiś zupełnie inny pomysł na takiego kompa w kwocie do 3600 zł to śmiało, aczkolwiek moje wymagania to:

-ta sama obudowa

-wyżej wymieniony dysk

-płyta główna z modułem wi-fi 

-Radeon (mam do nich sentyment)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie ma tu pomyłki - bo obudowa jak jamnik, a w zestawie krótka grafika, zresztą alternatywny Radeon 380/ITX to też krótka wersja.

Przy tego typu obudowie nie ma sensu się ograniczać, tylko bierzesz długą kartę - bo duży radiator, dwa wentylatory - masz ciszę i spokój.

 

Co innego jakbyś chciał jednak mniejszą obudowę. Wtedy w grę wchodzą krótkie wersje. Szybszego Radeona nie znajdziesz - ta 380'tka to wydajnościowo w sumie to samo co GTX960.

 

Jak możesz wydać trochę więcej to pomyśl o podstawce 1151 - i5 Skylake + pamięć DDR4.

Możesz też dołożyć do ciekawszego zasilacza czy pojemniejszego SSD. Możliwości jest wiele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...