Skocz do zawartości
Lolek_Bolek

Upgrade GPU/RAM 600-900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić lepsza kartę graficzną oraz kupić pamięć ram. Chciałbym aby nowsze gry działały na średnich/niskich ustawieniach. Nie jestem wymagającym graczem. 

Mój PC :

AMD Radeon HD 6670

Intel Core i3-4130 3.40GHz

WDC 500 gb

GOODRAM C50 SSD 128 GB

GIGABYTE H81M HD3

CORSAIR CX430

GOODRAM 2x2GB

 

Myślałem nad tym GPU

http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx-950-2gb-oc-ddr5-pci-e-i6064101965.html

Nie wiem jaką wybrać firme kości ram. Chciałbym kupić 2x4GB tylko nie wiem które wybrać...

Czy nad tą kartą graficzną się zastanawiać ? Czy jednak kupić inna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór karty w sensie procesora GTX 950 dobry. Co do relacji jakość/cena to można by się rozejrzeć za jakąś półpasywną konstrukcją, czyli albo Asusem Strix albo EVGA albo czerwonym MSI. Dwuwentylatorowy Gigabyte też można wziąć pod uwagę, jeżeli nie będzie droższy o więcej niż 10-20 zł.

 

Kostki RAM dowolne najtańsze 1600CL9 lub lepsze. Jaka firma będzie je brandowała to bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie... tylko mam obudowe ktora ma gdzies ponad 14 lat... Dysk ssd leży na pólce w srodku, narazie nic mu sie nie dzieje, na szczęscie ;D .

Wiem że można dokupić szufladki na dysk ssd, to nie jest problem. Boje sie tylko że nie będe umiał włozyc karty graficznej poniewaz ma duzo wyjsc, a obudowa ma wąska "dziure" na wyjscia kart graficznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kup jakąś akceptowalną obudowę (od 130 zł w górę dla ATX) albo zostaw tą co masz.

 

Boje sie tylko że nie będe umiał włozyc karty graficznej poniewaz ma duzo wyjsc, a obudowa ma wąska "dziure" na wyjscia kart graficznych

Każda obudowa ma tak samo szeroką "dziurę". Ta karta zajmuje dwie "dziury". Jeśli wejdzie ci na długość, nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...