Skocz do zawartości
telfis

najwydajniejszy komputer do 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zastanawiam się nad zakupem zestawu za 3500 zł , sam komputer bez systemu i monitora, komputer będzie mi służył w większości do gier i normalnego użytkowania. zależy mi na jak największej wydajności i stabilizacji komputera (nie będę kręcił procka itd.) chcę aby było widać że każda złotówka w tym sprzęcie była warta tego co zakupiłem ^^ z góry dziękuję za poradę w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję taki zestaw, najprostsza obudowa, podstawowa ale dobrze wyposażona płyta, wydajny procesor do gier i do pracy, 8GB RAM o dobrej częstotliwości, zasilacz który to spokojnie uciągnie. Można by zejść z procesora, najlepsza grafika jaką można dać w takim budżecie wersja fabrycznie podkręcona.

 

Intel i5-6500

MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151

Asus Strix GeForce GTX 970 4GB

SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (SPC125)

Thermaltake Smart SE 530W

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB

Corsair Vengeance, 8GB(2x4GB), 2133MHz, CL13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję taki zestaw, najprostsza obudowa, podstawowa ale dobrze wyposażona płyta, wydajny procesor do gier i do pracy, 8GB RAM o dobrej częstotliwości, zasilacz który to spokojnie uciągnie. Można by zejść z procesora, najlepsza grafika jaką można dać w takim budżecie wersja fabrycznie podkręcona.

 

Intel i5-6500

MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151

Asus Strix GeForce GTX 970 4GB

SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (SPC125)

Thermaltake Smart SE 530W

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB

Corsair Vengeance, 8GB(2x4GB), 2133MHz, CL13

dzięki wielkie , ale mam pytanie, czy warto kupować i5-6500 skylake , czy i5-4460 jest różnica 70 zł i nie jestem pewien...

Edytowane przez telfis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...