Skocz do zawartości
BiMS

Rolka od dźwięku Gigabyte Force K7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rolka od dźwięku w klawiaturze Gigabyte Force K7 przestała działać. Zainstalowałem wczoraj 360 Total Security. Przeskanował i pousuwał jakieś zbędne pliki. A dziś jak włączyłem to właśnie ta rolka nie działa. Podejrzewam, że to coś z autostartem lecz popróbowałem coś w nim pozmieniać, ale bez skutku. Na 2 komputerze rolka działa więc klawiatura nie jest uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przeinstalować sterowniki czy inne oprogramowanie od klawiatury ?

 

Ew. sprawdzić obecny soft - może tam masz odpowiednie opcje .

 

Dodatkowy soft do klawy w ogóle jest i włącza się wraz z kompem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-209627-0-60330300-1460980897_thumb.pngSterowniki są widoczne jakieś tylko w menadżerze urządzeń które odinstalowałem. Po podłączeniu klawiatury wracają.

Ta klawiatura na stronie producenta ma tylko Manual.

Właśnie próbowałem coś zdziałać przywracaniem. Jakiś error wyskakuje :/

Jakbym uaktualnił mój system do Windows'a 10 To powinno pomóc? Bo jedyną odpowiedzią jaką znalazłem gdzieś to właśnie po formacie się naprawia. (Mam 7. Na komputerze na którym działa bez zarzutu jest zainstalowana 10)


Error w załączniku. Dziwne jest to, że nawet nie mam takiego pliku w tel lokalizacji.

Proszę pomóżcie, to bardzo ważne dla mnie :/

Edytowane przez BiMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...